Klimatyzacja Podkategoria: Klimatyzacja

Sortuj po:

 • Klimatyzacja, wentylacja »

  Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza. Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Centrum Klima – klimatyzacja i wentylacja. Lider wśród przedsiębiorstw branży systemów kondycjonowania powietrza. Asortyment firmy stanowią m. in. wentylatory, nagrzewnice powietrza, aparaty grzewczo-wentylacyjne, kurtyny powietrzne i inne produkty. Centrum Klima jest producentem, importerem i dystrybutorem części dla wentylacji.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja, wentylacja »

  W pracach wykonywanych przez naszą firmę stosowane są tylko i wyłącznie urządzenia wypróbowanych marek znanych na całym świecie, co w połączeniu z bardzo dobrze wykwalifikowaną kadra pracowniczą tworzy instalacje klimatyzacyjne działające bezawaryjnie przez kilkanaście lat.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chłodnictwo »

  Solidność firmy opieramy na zdobytej wiedzy, która była przekazywana z ojca na syna przez co zdobyliśmy miano silnej, opartej na dużym doświadczeniu firmy rodzinnej. Do głównych pól działania firmy należą chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja oraz techniki grzewcze. Prowadzimy również doradztwo techniczne dla klientów oraz hurtownię zajmującą się sprzedażą asortymentu wyżej wymienionych branż.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Klimatyzacja

Klimatyzacja - nowa strona:

Adres: