Strony związane z hasłem 'ubezpieczenia':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • OFE »

  Na rynku mamy w chwili obecnej 14 otwartych funduszów emerytalnych. Jak zdecydować się na wybranie jednego z nich? Właściwą decyzję powinniśmy podjąć w oparciu o kilka ważnych informacji takich jak stopa zwrotu, opłaty, strategie inwestycyjne, osoby zarządzające. Nie jest to łatwy wybór dlatego warto skontaktować się ze specjalistą.

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Efect »

  Ostatnio zadzwonił do mnie doradca Efect. Na początku nie zgodziłem się na spotkanie, jednak po kilku dniach stwierdziłem, że takie spotkanie może mi się przydać. Doradca przyjechał do mnie osobiście i podczas spotkania wytłumaczył mi wszystkie zawiłe do tej pory dla mnie kwestie finansowe. Ogólnie jestem zadowolony do tej pory ze współpracą i polecam każdemu spotkanie z doradcą Efect.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect »

  Najbardziej popularną formą spędzania wolnego czasu w dzisiejszym świecie jest internet. Siadamy przed komputerem i odpływamy w świat wirtualnej zabawy. Statystyczny Polak poświęca na to ponad 2 i pół godziny. A nie lepiej zrobić w tym czasie coś pożytecznego? Rozwinąć siebie? Jak? Z efect doradztwo finansowe.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect »

  Na giełdzie papierów wartościowych istnieje mnogość mechanizmów które zakładają powtarzalność pewnych schematów. Mówiąc w skrócie, głoszą że jak coś się kiedyś wydarzyło to zapewne się powtórzy. Efect Doradztwo Finansowe opowie ci o mechanizmach kształtujących giełdę papierów wartościowych.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect »

  Inwestując w pokój lub apartament w hotelu możesz uzyskać zwrot w wysokości od 6,5 % do nawet 10 % w skali roku. To dość satysfakcjonujący wynik. Jedyne co należy posiadać kapitał na start. Top ciekawa forma inwestycji, dowiedź się także o innych nietypowych – Efect Doradztwo Finansowe.

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect »

  Doradztwo Finansowe Efect zapewni tobie kompleksową obsługę pod kontem zaplanowania twojej przyszłości finansowej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Dowiedz się więcej o naszych działaniach. Operujemy wszystkimi rodzajami produktów.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • EFECT - potrzeba rozwoju »

  Inwestycja w siebie – tak naprawdę dokonujemy jej przez całe życie, ze szczególnym uwzględnieniem pierwszych kilkudziesięciu lat. A wszystko po to aby się rozwijać w przyszłości. My również chcemy w Ciebie zainwestować, weź udział w profesjonalnych szkoleniach i rozwijać się z przedsiębiorstwem Efect Doradztwo Finansowe.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowy »

  Portal informacji finansowych z kraju i ze świata. Zakres informacyjny - od aktualności finansowych, informacji gospodarczych poprzez ubezpieczenia, porady finansowe, giełdę, fundusze, finanse osobiste i firmowe, oferty banków po kursy walut. Dużo treści i aktualności. Portal finansowy to miejsce gdzie każdy zainteresowany ekonomią, biznesem czy finansami znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 10 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Link4 - Tanie ubezpieczenia OC, AC, komunikacyjne, »

  Nasza firma jest liderem w branży związanej z ubezpieczeniami. W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenia samochodowe, ubezpieczenia na nieruchomości, ubezpieczenia podróżne i polisy na życie. Działamy na rynku od wielu lat zajmując pozycję lidera w naszej branży. Skorzystaj z naszej oferty już w dniu dzisiejszym.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe Efect »

  Jak uchronić kapitał przed inflacją? Jak zabezpieczyć przyszłość swoją i najbliższych? Jaki kredyt jest najlepszy, jakie ubezpieczenie wybrać? Na te i wiele innych pytań odpowie ci doradca finansowy z firmy Efect Doradztwo Finansowe. Wystarczy umówić się na spotkanie. Zapraszamy na stronę Efect Doradztwo Finansowe.

  Data dodania: 03 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect »

  Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, którym w trosce o stabilizację potrzebne jest profesjonalne doradztwo. Efect to doświadczeni konsultanci, indywidualnie dobierający strategię do potrzeb klienta, który prosi o doradztwo finansowe. Efect to zespół ambitnych, aktywnych osób, doskonale znających realia rynków. Pomogą Ci stworzyć plan emerytalny, który zapewni Ci spokojną jesień życia.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect »

  Doradztwo Finansowe Efect - profesjonaliści w każdym calu. Odwiedź nasze strony www lub przyjdź osobiście do naszego oddziału a przekonasz się sam jak profesjonalnie podchodzimy do obsługi klienta indywidualnego.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe »

  Jakie działanie podejmuje w sytuacji potrzeby podjęcia strategicznej dla naszego życia decyzji? Najczęściej pojawia się stres. Stres powoduje, że nasze zachowania mogą stać się nie do końca przemyślane. Mamy oczywiście także styczność ze zjawiskiem pozytywnego stresu, który może nas dopingować, ale jest on ograniczony, często wyznaczany przez wewnętrzną granicą naszego charakteru. Efect kiepsko podjętej decyzji może być zauważalny przez długi przedział czasu, oczywiście w zależności od tego jaka ta decyzja była. Efect Doradztwo Finansowe sprawi, że będziesz podejmował dobre decyzje.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja ubezpieczeniowa »

  Zajmujemy się sprzedażą ubezpieczeń dla osób prywatnych oraz firm. Dostępne są u nas zarówno ubezpieczenia komunikacyjne jak i majątkowe. Znajdą Państwo u nas polisy na życie ochronne i kapitałowe. Przystąpić można do OFE GENERALI. Dojazd do klienta w okolicach Słupska gratis. Ubezpieczenie domu, mieszkania z bardzo dobrymi warunkami i w niskich cenach.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe »

  Dlaczego warto zastanowić się nad wstąpieniem do III filaru, ponieważ I i II nie dadzą na emeryturze wystarczających środków do godnego życia. Warto wziąć pod uwagę Efect doradztwo finansowe, za pomocą którego uzyskamy informacje i otrzymamy możliwość przystąpienia do wybranego towarzystwa ubezpieczeniowego i wybrania odpowiedniego produktu do możliwości i potrzeb.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect »

  Inwestycja na Giełdzie Papierów Wartościowych w większości przypadków przyprawia nas o dreszcze. Istnieje duże ryzyko związane z pomnażaniem swojego kapitału właśnie w ten sposób. Ale ryzyko można zminimalizować korzystając z usług podmiotu który zawodowo zajmuje się planowaniem finansów swoich klientów. Polecamy Efect.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja ubezpieczeniowa »

  Oferujemy szeroką gamę produktów PZU. Już 16 lat pomagamy ludziom z naszego regionu dopasować odpowiednie ubezpieczenie. Mamy już ponad 3 tys. zadowolonych klientów, a nasz zgrany zespół, jeśli trzeba bezpłatnie dojedzie i do Państwa. Jesteśmy do dyspozycji 6 dni w tygodniu.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porażka - pozytywny aspekt »

  Porażka – każdy z nas ją poniósł. Mawiają jednak że każda porażka jest nawozem sukcesu, ponieważ daje wiedzę i doświadczenie które może być niezbędne w dalszej egzystencji. Zastanów się zatem, jakie porażki spotkały Ciebie na przestrzeni życia. A potem skontaktuj się z nami, przygotujemy koncepcje która ustrzeże Ciebie przed popełnianiem błędów w przyszłości.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect »

  Statystyka mówi jasno – średnio ponad 3 i pół godziny przeznaczamy codziennie na oglądanie telewizji. Czy warto tracić tyle czasu na coś co nas w żaden sposób nie rozwija? Przecież telewizor tylko pożera nam czas... dowiedz się na szkoleniach organizowanych przez efect doradztwo finansowe.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • PTD Finanse ubezpieczenia Warszawa »

  PTD to firma od niemal dwudziestu lat zajmująca się usługami powiązanymi z branżą finansową. Jej siedziba mieści się w Warszawie. Propozycja PTD obejmuje szeroki obszar usług powiązanych z ubezpieczeniami i kredytami. Odpowiednio przeszkoleni profesjonaliści zatrudnieni w firmie wszelkiemu z klientów znajdą osobiście dobraną ofertę ubezpieczenia samochodu bądź domu, a także kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach. Dorady finansowi PTD pomogą wyłonić optymalny pakiet medyczny dla całej rodziny, OC dla przedsiębiorcy czy ubezpieczenie na życie. Dla nas zadowolenie klienta jest najistotniejsze.

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »