Strony związane z hasłem 'szkolenia':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Imprezy integracyjne »

  Rival Group organizuje imprezy integracyjne w obiektach i w plenerze dla największych polskich firm i instytucji. Co roku realizuje nowe scenariusze, pracując głównie dla stałych klientów, ceniących drobiazgowość i autorskie pomysły czerpane z niemal każdej dziedziny życia. Największą wartością firmy są jej etatowi pracownicy i instruktorzy, będący cenionymi specjalistami w swoich dziedzinach.

  Data dodania: 10 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe dla firm »

  Witamy w szkole językowej Cool School, od 2000 roku z powodzeniem prowadzimy zajęcia językowe dla firm i instytucji. Nasze zajęcia obejmują tematykę techniczną, finansową, marketingową lub prawniczą. Każde zajęcia dostosowywane są do potrzeb językowych Klienta i są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli w wybranym przez Państwa języku: angielskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim lub w niemieckim.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pensjonat Mazury »

  Szukasz noclegu na Mazurach? Interesuje cię oryginalne miejsce, które przyciąga gości wspaniałą atmosferą? Pensjonat Dom Konesera oferuje pięknie wyposażone i umeblowane pokoje. W ofercie 25 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości są także restauracja oraz parking. Wspaniałe położenie, oryginalny wystrój i mazurski klimat sprawiają, że goście często wracają tu ponownie.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm »

  Dzisiaj posługiwanie się językiem angielskim w wersji użytkowej to minimum. Poza tym, żeby zwiększyć swoje horyzonty z działalnością firmową przydało by się poznać angielski także od bardziej specjalistycznej strony. Właściwym rozwiązaniem jest tylko angielski w biznesie! Talk-Talk jest nie tylko specjalistyczna szkoła zaawansowanego języka angielskiego, ale także spory zespół nauczycieli pracujących online.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy »

  Kursy prawa jazdy kategorii B prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów nauki jazdy. Są profesjonalistami z bogatym doświadczeniem i sporą dawka cierpliwości, dzięki czemu każdy może stać się posiadaczem upragnionego dokumentu prawa jazdy. Wysoka klasa kadry oraz jakości szkolenia znajduje uznanie w statystykach Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia kierowców w Elblągu.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Effect Group Sp. z o.o. to firma szkoleniowa specjalizująca się w zwiększaniu efektywności na wszystkich poziomach organizacji, poprzez udostępnianie sprawdzonej wiedzy i doświadczenia zawodowego naszych trenerów. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem szkoleń otwartych na naszej stronie.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia nad morzem »

  O każdej porze roku w naszym SPA istnieją nieograniczone możliwości urozmaiconego wypoczynku, połączonego z zabiegami leczniczymi, relaksującymi i rehabilitacyjnymi. Dodatkowym walorem jest wspaniały mikroklimat przesycony zapachem sosnowego lasu, oraz bliskość morza z piękną, piaszczystą plażą.

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Szkolenia i usługi BHP. Nadzór BHP i PPOŻ. Nowoczesne szkolenia BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych, ryzyko zawodowe, postępowania powypadkowe. Szkolenia bhp wstępne oraz szkolenia bhp okresowe. Szybko i sprawnie - dojazd gratis.

  Data dodania: 23 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo i Nadzór Inwestycji »

  WYG International Sp. z o.o. Profesjonalne doradztwo w zakresie takich zagadnień jak: nadzór i zarządzanie inwestycjami, projektowanie drogowe, studia wykonalności, ocena wpływu na środowisko, usługi geodezyjne, szkolenia dla trenerów, oraz otwarte szkolenia dla firm.

  Data dodania: 19 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i Szkolenia »

  Instruktorzy i wykładowcy Europejskiego Centrum Kształcenia to wybrani najlepsi w praktyce profesjonaliści - zespół wysokiej klasy ekspertów. Zatrudniamy do prowadzenia szkoleń tylko aktywnych w branży menedżerów posiadających unikalną wiedzę i praktyczne podejście. Doświadczenie w biznesie, talent pedagogiczny, charyzma oraz życzliwe podejście do uczestników szkolenia – to ich główne cechy.

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowanie zespołu »

  Budowanie zespołu to ciągły proces. Imprezy integracyjne czy wspólne wyjazdy motywacyjne nieustannie budują relacje w zespole, co zawsze przekłada się na jego efektywność. W tym procesie nie można iść na skróty. Zaufanie, komunikacja i współpraca wymagają czasu i przemyślanych rozwiązań.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia autoryzowane microsoft Warszawa »

  W sytuacji, gdy poszukujesz licencjonowanego centrum szkoleniowego zapoznaj się z ofertą ACS DAGMA. Wysokiej jakości kadra trenerska oraz najwyższej klasy sale komputerowe powodują, że jesteśmy najbardziej popularnym ośrodkiem szkoleniowym w całej Polsce. W swojej ofercie posiadamy również rozbudowane szkolenia barracuda oraz innych systemów informatycznych dla każdego kto używa z tej technologii. Dla firm oferujemy także wynajem sal na szkolenia oraz seminaria. Jeżeli chcesz nabyć szczegółową wiedzę, podwyższyć swoje szanse na rynku pracy nawiąż z nami współpracę już dziś!

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Trenerów Moderatora »

  Nasza firma przygotowuje na zamówienie indywidualne warsztaty oraz długoterminowe programy dostosowane do specyfiki działania przedsiębiorstw. Prezentujemy w naszej ofercie kilkanaście przykładowych propozycji. Jak wiele podobnych firm, oferujemy: dobór personelu, przeprowadzamy badania psychologiczne kadry, organizujemy konkursy na stanowiska kierownicze.

  Data dodania: 13 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Stylizacja paznokci »

  Akademia Stylizacji Paznokci prowadzi szkolenia w zakresie stylizacji paznokci metodą akrylową, fiberglass i żelową. Oferujemy również kursy zdobienie akrylem i żelem. Szkolenia, którymi zajmujemy się już od roku 2002, prowadzone przez ASP prowadzone są w małych grupach.

  Data dodania: 10 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Delta Centrum Szkoleń Wielozawodowych »

  Nasza oferta to przede wszystkim interesujące kursy zawodowe. Delta Centrum Szkoleń Wielozawodowych to profesjonalna oferta kształcenia, wysoka poznawalność i wykwalifikowana kadra, dzięki której każdy kursant zyskuje odpowiednie umiejętności praktyczne i wiedzę. Oferujemy przede wszystkim kursy zawodowe, a także szkolenia dla kierowców na prawo jazdy rozmaitych kategorii. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się badania psychologiczne, na jakie warto się zdecydować. Delta Centrum Szkoleń Wielozawodowych to profesjonalne rozwiązania i kursy, jakie rzeczywiście są przydatne, uczą konkretnych umiejętności, pozwalają zdobyć uprawnienia i niezbędną wiedzę. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty kursów.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biegły Sądowy z zakresu informatyki i GSM »

  Jestem Biegłym Sądu Okręgowego w Szczecinie, Koszalinie, Zielonej Górze z zakresu informatyki i telefonii komórkowej GSM. Laureatem konkursu “e-przyszłość” pod patronatem Prezesa rady Ministrów, zdobywcą wielu nagród i wyróżnień. Obecnie pracuję jako ekspert z dziedziny Informatyki, GSM, GPS oraz Biegły Sądu Okręgowego w Szczecinie z tych właśnie dziedzin.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ratownictwo medyczne »

  Linmed prowadzi innowacyjne szkolenia z zakresu ratownictwa medycznego oraz udzielania pierwszej pomocy. W kompleksowy, kompetentny oraz skuteczny sposób wykonuje szkolenia dotyczące zagadnień takich jak szkolenia pierwszej pomocy. Instruktorzy posiadają certyfikaty uprawniające do prowadzenia tego typu szkoleń oraz bardzo dużą praktykę. Oferta skierowana jest nade wszystko do przedsiębiorstw, podmiotów gospodarczych, fabryk, czy też podmiotów jednostkowych.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • OSK Start prawo jazdy »

  Ośrodek szkolenia kierowców w Tarnowie oferuje najszybsze i profesjonalne kursy w małych grupach. U nas możesz zadawać pytania w razie wątpliwości i nauczysz się dużo więcej niż u innych. Oferujemy również vouchery na nasze szkolenia, dzięki którym można podarować bliskim kurs na prawo jazdy lub kurs doszkalający. Dobrzy instruktorzy, to jeden z najlepszych atutów.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obóz kitesurfing »

  Kolejne marne wakacje? Kategorycznie powiedz nudzie "Nie"! Wszystkim aktywnym polecamy serdecznie ciekawe kursy windsurfingowe, jak również obozy windsurfingowe. Kitesurfing czy windsurfing to idealna forma relaksu, a ponadto czynnego odpoczynku, jaka równocześnie powoduje wzrost poziomu doznań. Szkoła stanowi perfekcyjne rozwiązanie dla każdego, kto w życiu szuka niezapomnianych wrażeń jak również emocji. Jako jedna z nielicznych szkół kładziemy nacisk na kuratelę jak również odpowiednie szkolenie pod okiem sprawdzonej kadry instruktorów, co gwarantuje bezpieczeństwo jak również wysoki poziom edukacji. Kursy kitesurfingu w naszej szkole kończą się otrzymaniem certyfikatu IKO poświadczającej nabyte umiejętności.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spa »

  Hotel Wyspa*** to jeden z najlepszych hoteli w mieście Uzdrowisko Ustroń w Beskidach. Położony w wypoczynkowej dzielnicy miasta czyli Jaszowcu. Ma do zaoferowania wypoczynek rodzinny, urlop, wczasy, wypoczynek, weekendy, szkolenia, wesela, imprezy integracyjne, imprezy okolicznościowe, usługi prawdziwego Spa. Posiadamy wyborną lokalizację dla narciarzy - 500m od największej góry w Ustroniu - Czantoria.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »