Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Pareto - biuro rachunkowe w Poznaniu świadczące profesjonalne usługi księgowe i podatkowe. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z długoletnim doświadczeniem z zakresu prowadzenia pełnej i uproszczonej księgowości. Klientami firmy są małe i średnie podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą we wszystkich branżach. Zapewniamy im profesjonalne doradztwo i skuteczną obsługę.

  Data dodania: 04 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace »

  KADRY plus to firma oferująca kompleksową obsługę kadrowo - płacową oraz usługi księgowe i szkoleniowe związane z administracją pracowniczą. Usługi outsourcingu kadrowo płacowego to odciążenie Klientów od czasochłonnej i skomplikowanej pracy administracyjnej. Dodatkowo prowadzimy również obsługę w zakresie księgowości, szkolenia bhp i badań okresowych oraz szkolenia motywacyjne i integracyjne.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace »

  Jesteśmy firmą outsourcingową świadczącą usługi w zakresie: kadry i płace, szkolenia oraz archiwizacja dokumentów. Na atrakcyjnych warunkach proponujemy państwu pełny zestaw usług związanych z obowiązkami pracodawcy wynikającymi z zatrudnienia pracowników i zgodnie z obowiązującymi wymogami prawa pracy. Wartości jakimi kierujemy się w pracy to: rzetelność, terminowość oraz odpowiedzialność. Naszych klientów traktujemy indywidualnie, poświęcamy na obsługę ich firmy odpowiednią ilość czasu oraz służymy fachową opieką naszych doświadczonych konsultantów.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Biuro Rachunkowe ACCENT - oferuje pełną obsługę księgową małych i średnich podmiotów gospodarczych. Obsługuje w firmy w zakresie rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń z ZUS. Oferuje pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej. Prowadzi doradztwo księgowe, podatkowe i gospodarcze. Prowadzi doradztwo w zakresie analizy kondycji finansowej przedsiębiorstw.

  Data dodania: 28 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • JWW Biuro Rachunkowe »

  Biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze firm w obrębie księgowości, podatków oraz kadr i płac z Wrocławia i sąsiednich miejscowości. Biuro rachunkowe JWW Wrocław świadczy usługi dla jednostek o przeróżnej formie prawnej, profilu działalności a także rozmaitej wielkości. Cała oraz uproszczona rachunkowości jednostek gospodarczych, PIT, ZUS, deklaracje VAT, obsługa kadrowa oraz płacowa, sprawozdania statystyczne, bilanse.

  Data dodania: 31 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Księgowe tu pracujące posiadają wykształcenie zdobyte na renomowanych uczelniach wyższych, a także wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych. Oferta obejmuje szeroko pojęte usługi finansowo-rachunkowe, prawne i doradcze.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Ełk »

  Na każdym etapie prowadzenia własnego biznesu każdy właściciel musi zapewnić fachową obsługę swojej księgowości i rachunkowości. Może to robić samodzielnie lub zlecić to profesjonalnemu biuru rachunkowemu. Biuro rachunkowe Ełk od wielu lat zajmuje się tego typu obsługą. Kompleksowo prowadzi księgowość i rachunkowość licznych przedsiębiorców z Ełku i okolic. O wysoką jakość obsługi rachunkowej i księgowej dba wykwalifikowana i doświadczona księgowa z Ełku. Dzięki temu Biuro rachunkowe Ełk jest w stanie zaoferować swoim Klientom specjalistyczne usługi księgowe oraz rachunkowe na odpowiednim poziomie i w przystępnej cenie. Zadbaj o jakość obsługi księgowości i rachunkowości w swojej firmie i zapytaj o możliwość nawiązania współpracy z Biurem rachunkowym Ełk.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Wrocław »

  Firma Eres to Spółka Doradztwa Podatkowego, która funkcjonuje na rynku usług podatkowych oraz księgowości już od 1991 roku. Początkowo jako spółka cywilna dwóch licencjonowanych doradców podatkowych, natomiast aktualnie jako Spółka Doradztwa Podatkowego, wpisana na listę Ministerstwa Finansów oraz posiadająca uprawnienia do świadczenia usług.

  Data dodania: 20 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Biuro Rachunkowe Starowicz z Zabrza jest firmą rodzinną o wieloletnich tradycjach w księgowości. Zajmujemy się księgowością od 50 lat. Na rynku istniejemy jako Biuro Rachunkowe - Starowicz od 1998 roku. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wyższym wykształceniem kierunkowym, finansowym, administracyjnym, rachunkowym oraz informatycznym. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej oraz świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów Nr. 11383/99.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Proponujemy szeroki zakres usług doradczych w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej. Nas zespół tworzy: biegły rewident, absolwenci i pracownicy Szkoły Głównej Handlowej, z bogatym doświadczeniem w takich dziedzinach jak badanie sprawozdań finansowych – w tym spółek giełdowych, ekspertyzach i doradztwie finansowym oraz projektach naukowych.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe »

  Biuro rachunkowe Audyt Ekspert posiada ugruntowaną pozycję wśród firm świadczących usługi księgowe na terenie miasta Warszawa. Pozycja ta została wypracowana dzięki wieloletniej działalności biura i dbaniu o profesjonalną i rzetelną obsługą każdego klienta, do którego podchodzimy za każdym razem indywidualnie. Dużą rolę odgrywają również pracownicy biura rachunkowego którzy wykonują usługi księgowe będąc do tego znakomicie przygotowanym pod względem merytorycznym oraz doświadczenia w branży.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespół kancelarii »

  Zespół ZKCO składa się ze ściśle współpracujących ze sobą kancelarii, aby dostarczyć kompletną obsługę przedsiębiorstw, nacisk kładąc na rachunkowość. W skład zespołu wchodzą: kancelaria podatkowa i biuro rachunkowe.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa Wrocław »

  Świadczymy kompleksowe usługi księgowe oraz doradztwa podatkowego. Zatrudniamy doradców podatkowych oraz zespół księgowy. Współpracujemy z grupami kapitałowymi, dużymi, średnimi i małymi firmami. Prowadzimy księgi handlowe na różnych programach w tym na programie SAP. Prowadzimy również KPiR, ZUS, Kadry. reprezentujemy i bronimy podatników na każdym etapie postępowania administracyjnego i sądowego.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Wielką wagę przykładamy do tego, abyś mógł cały swój czas poświęcić na rozwój swojego biznesu, a nie na biurokrację związaną z prowadzeniem księgowości. Nasi doświadczeni pracownicy są zawsze do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na każde pytanie oraz doradzić najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Dodatkowo co miesiąc otrzymujesz e-mailem bezpłatny Biuletyn Informacyjny opracowany przez naszych pracowników, z którego dowiesz się o najnowszych zmianach w przepisach. Działamy na terenie miast: Legnica, Wrocław, Jelenia Góra.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro usług księgowych »

  Profesjonalne usługi księgowych świadczone na najwyższym poziomie. Nasi Klienci oddawani są pod opiekę najbardziej doświadczonych i zaufanych księgowych zatrudnianych od lat przez nasze biuro.

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing Biuro Rachunkowe Kurdynowski »

  Biuro rachunkowe Kurdynowski zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w ramach usług księgowych oraz doradztwem podatkowym. Odznacza nas efektywność i bez wyjątku staramy się kierować dobrem klienta. Zalety zlecenia z outsourcingu są duże, to bez wątpienia minimalizacja kosztów twojej firmy. Poprowadzimy dla twojej firmy deklaracje podatkowe finansowe sprawozdania, ewidencję urlopów i wynagrodzeń, zajmiemy się prowadzeniem teczek osobowych. W ramach doradztwa prawno-podatkowego wspieramy przedsiębiorstwa. Oferujemy bardzo komfortową księgowość za pośrednictwem Internetu, ponieważ udostępniamy usługi w rejonie całego kraju.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie zakładanie spółki z o.o. w Warszawie »

  Pełna obsługa księgowa online to specjalność naszego biura rachunkowego. Zapewniamy kompleksowe wsparcie, z możliwością stałego monitorowania rozliczonych faktur i dokumentacji za pomocą Internetu. Pomożemy Ci również założyć firmę, zajmiemy się sprawami rozliczeń kadrowych, a także pomożemy z nierzetelnymi kontrahentami. Wybierając nasze usługi, zaoszczędzisz zarówno swój czas, jak i pieniądze.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe »

  Serwis Biura rachunkowe to jeden z najobszerniejszych katalogów biur rachunkowych, biegłych rewidentów i doradców podatkowych w Polsce. Dodaj swoje biuro do naszego serwisu i bądź widoczny dla klientów. Posiadamy bazę biur z całej Polski dlatego Ty tez musisz tu być.

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe działające na terenie miast: Sosnowiec, Katowice, Bielsko-Biała oferuje pełen zakres usług związanych z prowadzeniem księgowości. Nasze biuro stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgową i podatkową swoich klientów, nasza dewiza to profesjonalizm za rozsądną cenę.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Abak działa od 1992 roku. Pracownicy posiadają duże doświadczenie w rozliczeniach z budżetem z tytułu podatków oraz w prowadzeniu ksiąg rachunkowych firm różnych branż.
  Wielu obecnych klientów podpisało z nami umowy we wcześniejszych latach, a niektórzy współpracują z nami od początku naszej działalności.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »