Dowcipy Podkategoria: Dowcipy

Sortuj po:

 • Dowcipy - dla każdego coś śmiesznego »

  Kawały w sieci. Witryna zawiera kilka tysięcy kawałów, żartów i dowcipów starannie posegregowanych według kategorii. Serwis często uaktualniana. Codzienna dawka humoru:) Serwis idealna na pochmurne dni, nawet w takie dni dzięki naszej Stronie można sobie zdecydownie polepszyć hummor. Nie rzadko znajdując coś wartego uwagi przesyłamy odnośnik do danych dowcipów przyjaciołom.

  Data dodania: 05 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kawały »

  Serwis humorystyczny z posegregowanymi tematycznie kategoriami, które zawierają śmieszne kawały opowiadane z pokolenia na pokolenie. Jeśli chcesz być duszą towarzystwa to opowiadaj nasze kawały. Są one w całości nadsyłane prze użytkowników naszego serwisu. Każdy kawał zostaje sprawdzony zanim zostanie opublikowany. Dodatkowo na każdy dowcip można zagłosować. Koniecznie pamięta że Twój nastrój zawsze wpływa na innych ludzi, żyj, wiedząc że śmiech to zdrowie.

  Data dodania: 26 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dowcipy »

  Dowcipy zostały pogrupowane alfabetycznie z prawej strony serwisu, aby każdy użytkownik w łatwy sposób odnalazł śmieszny dowcip z interesującej go kategorii. Wszystkie zamieszczone dowcipy stoją na wysoki poziomie z pewnością każdy użytkownik znajdzie w naszym serwisie coś odpowiedniego dla siebie. Naszych dowcipów i żartów jeszcze nie czytałeś. Sam poszerzasz naszą bazę i decydujesz, które dowcipy trafią na stronę główną. Śmiej się razem z nami za dowcipów.

  Data dodania: 03 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze kawały i dowcipy »

  Kawały i dowcipy po których spadniesz z krzesła! Kawały o jasiu, o blondynkach, dowcipy dla dorosłych i czarny humor to dopiero początek. Odkryj świat najlepszych kawałów w internecie. Dodaj swój dowcip i podziel się nim ze znajomymi! Opublikuj go na Facebooku lub śledziku pokaż wszystkim jaki jesteś dowcipny!

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dowcipy

Dowcipy - nowa strona:

Adres: