Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Idealna kategoria dla stron o prawie albo polityce oraz o samym społeczeństwie – zamieszczone są tu serwisy społecznościowe i randkowe, fora tematyczne, strony o religii, chorobach, ślubach i weselach, ciekawych osobowościach czy też portale tworzone na użytek prywatny. Kategoria podzielona tematycznie na dzieci, dorosłych i seniorów.

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kancelaria Adwokacka Piotr Turczański »

  Oferta usług mojej kancelarii adwokackiej skierowana jest do tych wszystkich z Państwa, którzy potrzebujecie profesjonalnej pomocy prawnej z różnorodnych gałęzi prawa, czy to cywilnego, rodzinnego bądź też prawa pracy. Z przyjemnością pomogę Państwu w rozwikłaniu dowolnych Waszych dylematów oraz obiekcji natury jurydycznej. Kancelaria adwokacka Turczański specjalizuje się np. w zakładaniu spółek prawa handlowego, kwestiach natury rodzinnej jak rozwody, alimenty, podział dobytku, w sprawach karnych. Trudni się ponadto postępowaniami mediacyjnymi oraz negocjacjami na rzecz swych mocodawców. Kancelaria ma w swym zasięgu lokalnym następujące miejscowości: Pszczyna, Pawłowice, Czechowice-Dziedzice (czyli miejscowości jakie podlegają pod Sąd Rejonowy miasta Pszczyna).

  Data dodania: 20 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria prawna Magdaleny Grzybowskiej z siedzibą w Warszawie świadczy usługi prawne w Polsce oraz zagranicą. Specjalizuje się w dziedzinie prawa handlowego, zwłaszcza zamówień publicznych. Obsługuje firmy oraz klientów prywatnych. W ofercie także porady prawne (również przez Internet) oraz doradztwo w zakresie Ogólnych Warunków Kontraktowych (FIDIC). Celem kancelarii jest optymalne dostosowanie rozwiązań prawnych do oczekiwań Klienta.

  Data dodania: 05 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad osobami starszymi Hal-Op »

  Firma Hal-Op świadczy profesjonalne usługi opieki nad osobami starszymi, które wymagają zarówno stałej jak i doraźnej pomocy przy codziennych czynnościach. Jest to firma, która w przeciągu kilku lat zdobyła wielu zadowolonych klientów, którzy wystawiają pozytywne rekomendacje opiekunkom Hal-op. Doświadczone opiekunki świadczą szeroki zakres usług na terenie całej Bydgoszczy i okolic.

  Data dodania: 23 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Oryginalne zaproszenia ślubne »

  Zapraszamy wszystkich poszukujących wyjątkowych wyrobów papierniczych związanych z organizacją rodzinnych uroczystości do zapoznania się z ofertą Comfore. pl. Wszystko, co zawarte jest w naszej ofercie, wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz najbardziej efektownymi papierami i ozdobnikami. Każdy z produktów odznacza się wyjątkowa szatą graficzną i niespotykanie efektownym wyglądem. Cechy te, w raz z bardzo rozbudowaną ofertą, umożliwiają perfekcyjne dobranie naszych wyrobów do potrzeb i indywidualnego charakteru planowanej uroczystości.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • MONIKA PEDA kancelaria komornicza »

  Zadanie komornika sądowego skupiają się dookoła realizowania tytułów wykonawczych i orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia cywilne w drodze postępowania egzekucyjnego. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk Południe w Gdańsku Monika Peda kieruje Kancelarię Komorniczą od 2011 roku. Mamy dostęp do wszystkich systemów elektronicznych, które są niezwykle pomocne przy ustalaniu aktualnego majątku dłużnika. Komornik tworzy protokół stanu faktycznego przed rozpoczęciem procesu sądowego. Komornik, jako funkcjonariusz publiczny jest zobowiązany do przestrzegania przepisów ustawy kodeksu cywilnego oraz ustawy o komornikach sądowych i egzekucji. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Laurelle.pl »

  Salon Laurelle jest idealnym miejscem dla każdej kobiety, która lubi kreacje zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy światowej mody. Podczas tworzenia projektów bierzemy pod uwagę gusta i potrzeby różnych kobiet. Dbamy o najwyższą jakość wykonania, dlatego korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów, a także przywiązujemy wagę do każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu. W celu zapewnienia doskonałego dopasowania kreacji do sylwetki naszej klientki, wszystkie suknie szyjemy na wymiar.

  Data dodania: 29 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • NOTARIUSZ MARTA NOWAK usługi notarialne kraków »

  Jeśli poszukują Państwo notariusza w Krakowie, przedstawiamy kancelarię zarządzaną przez Romana Gruskoś. Notariusz wraz z zespołem pracowników swoim Klientom zapewni pełną obsługę w zakresie czynności notarialnych. Do jego obowiązków należy między innymi sporządzanie aktów notarialnych, przygotowywanie wzorów umów, doręczanie oświadczeń oraz wystawianie poświadczeń o zgodności kopii dokumentu z oryginałem. Przyjmuje on ponadto na przechowanie pieniądze, dokumenty i papiery wartościowe. Biuro udziela też darmowych informacji o wykonywanych czynnościach. Więcej szczegółów o działalności Kancelarii dostępnych zostało na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tarkowski & Tarkowski Sp.p. »

  Kancelaria Notarialna Tarkowski & Tarkowski Notariusze posiada siedzibę we Wrocławiu. Swoje usługi wykonuje i przyjmuje klientów przez cały czas od 1993 roku. Notariusze funkcjonują zgodnie z regulacją Prawo o notariacie. Ich usługi obejmują przygotowywanie różnego rodzaju aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia i innych poświadczeń. Większość czynności realizowana jest w siedzibie kancelarii. Aczkolwiek jeżeli wymagają tego specyficzne okoliczności, mogą się także odbywać poza siedzibą kancelarii, to znaczy w domu klienta bądź jego przedsiębiorstwie. Notariusz w ramach swoich upoważnień to osoba zaufania publicznego. Dokładne informacje są dostępne na witrynie internetowej.

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Kłodzko »

  Prezentowana strona www jest w całości poświęcona działaniom oraz pracy komorniczej w powiecie Kłodzkim i okolicach. Dzięki naszej witrynie sieciowej dowiesz się ważnych informacji dotyczących: licytacji komorniczej, wierzycielach, jak wypełniać wnioski egzekucyjne, alimenty, jak działa kancelaria komornicza, dłużnicy itp. Jeżeli potrzebujesz informacji tematycznych odnośnie frazy komornik Kłodzko prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy zawarty na naszej stronie www! Zapraszamy do korzystania z naszego wirtualnego biura komorniczego!

  Data dodania: 03 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Randki dla gejów »

  Nowoczesny portal społecznościowy dla gejów udostępniający wideo rozmowy. Poprzez ten serwis każdy może zawrzeć mnóstwo szalonych relacji. Jest to dobry pomysł na poznanie ciekawych ludzi. Serwis, dzięki któremu każdy ma okazję na miłość i zabicie wolnego czasu. Nasza strona jest całkowicie za darmo, nie pobieramy żadnych pieniędzy za korzystanie ani za rejestrację w serwisie. Zachęcamy do formularza rejestracyjnego i częstego odwiedzania naszej strony.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa: