Śląskie Podkategoria: Śląskie

Sortuj po:

 • Klinika POLMEDICO Dentysta Bielsko »

  Stomatologia Polmedico Bielsko Biała to zawodowalecznica, która prowadzi działalność od ponad 15 lat. Posiadamy ogromnedoświadczenie w obrębie leczenia wszystkich schorzeń jamy ustnej. Angażujemy wysokiejklasy dentystów, którzy w Bielsku cieszą się silnym zaufaniem pacjentów. Cały czas partycypujemy w przeróżnego typu szkoleniach oraz zjazdach podnosząc swoje kwalifikacje. Obok stomatologii zachowawczej, jakiej zasadniczy cel to przeciwdziałanie próchnicy robimy oprócz tego implanty, które przywracają ładny uśmiech. Każdy dentysta pracujący w Polmedico Bielsko dba o komfort i bezpieczeństwo każdego pacjenta ustalając podmiotowy zarys leczenia.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoterapia »

  Serwis hipnosfera.pl przedstawia ofertę dyplomowanego hipnoterapeuty klinicznego, Artura Sołtysa oraz szczegółowe informacje na temat hipnozy stosowanej terapeutycznie. Leczenie i terapia hipnozą stanowi profesjonalną pomoc w przypadłościach takich jak zaburzenia lękowe, depresja, nerwice, dolegliwości psychosomatyczne, nałogi, problemy emocjonalne, zaburzenia łaknienia, problemy z kontrolą wagi itd. Dowiedz się więcej na temat tej formy terapii - serdecznie zapraszamy do odwiedzin strony.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Esteticmed usuwanie blizn »

  Klinika Medycyny Estetycznej oferuje zaawansowane rozwiązania i programy, które mają za zadanie pomóc zwalczyć pierwsze oznaki starzenia, wyeliminować wszelkie niedoskonałości ciała oraz poprawić sylwetkę. W naszej obfitej ofercie znajduje się szereg zabiegów na twarz i ciało, które wykonywane są przy zastosowaniu nowoczesnych terapii laserowych oraz najnowszych osiągnięć dermatochirurgii oraz medycyny estetycznej.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Częstochowskie informacje »

  Lokalny portal informacyjny, dostarczający aktualności z miasta Częstochowy i regionu. Stale aktualizowany serwis z najważniejszymi wydarzeniami, imprezy kulturalne, sportowe oraz informator miejski. Codziennie nowe materiały prasowe, premiery filmowe, książki, nowe oferty pracy, ciekawostki z miasta. Dodatkowo ważne informacje dla odwiedzających miasto turystów i pielgrzymów, mapa Częstochowy i atrakcje turystyczne.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta wadowice »

  Ortodoncja Becker Bielsko Biała świadczy rozległy zakres usług, jakich istotny cel to przywrócenie ślicznego uśmiechu każdemu z naszych pacjentów. Zajmujemy się leczeniem wszelkich wad zgryzu zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Posiadamy ponad 15 letnią praktyką medyczną, w ciągu której zajmowaliśmy się wieloma uciążliwymi przypadkami. Ortodonta pracujący w naszej klinice dba przede wszystkim o bezpieczeństwo tudzież komfort pacjenta. ponadto każdy przypadek jest ustalany indywidualnie a po dokładnej diagnostyce sporządzany jest szczegółowy projekt leczenia, razem z oszacowaniem kosztów. Za sprawą wysokiej jakości usług odwiedzają nas pacjenci z Cieszyna, Pszczyny, Żor oraz Wadowic, nie wspominając o Żywcu. Ortodoncja Backer - leczy się u nas cały Śląsk.

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kinga&Arkadiusz Nicer - depilacja Częstochowa »

  Gabinet Dermatochirurgii Estetycznej i Laserowej Kinga & Arkadiusz Nicer z Częstochowy przedstawia różnorodną ofertę usług z dziedziny dermatologii, chirurgii, medycyny estetycznej oraz laseroterapii. Posiadamy olbrzymie doświadczenie jeśli chodzi o leczenie różnego typu chorób skórnych, wycinanie znamion, wrastających paznokci. Specjalizujemy się też w poprawianiu urody z zastosowaniem specjalistycznych urządzeń i najwyższej jakości preparatów - najpopularniejsze to zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego oraz botoxu, którym dodatkowo leczy się nadpotliwość. Stosujemy również zabiegi modelujące ciało bez użycia skalpela, między innymi jest to lipoliza iniekcyjna - forma liposukcji bez ingerencji chirurgicznej. Zmień się u nas! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Futra Marczykiewicz »

  Warsztat kuśnierski Marczykiewicz kierowany przez zawodowego kuśnierza zaskarbił sobie zaufanie wielu detalicznych oraz hurtowych kupców futer naturalnych na Górnym Śląsku. Marka futer Marczykiewicz od wielu dekad jest szeroko uznana na rynku artykułów kuśnierskich pomiędzy nabywcami galanterii skórzanej z kraju i z zagranicy. Ofertę warsztatu stanowią między innymi gotowe artykuły kuśnierskie (futra damskie) oraz galanteria futrzarska wyrabiane ze szlachetnego gatunku materiałów zapewnianych przez najwyśmienitszych hodowców w kraju. Zarazem przedsiębiorstwo to świadczy usługi szycia na miarę artykułów futrzarskich na osobiste zamówienia. Praktyka usługowa kryje w sobie dodatkowo pielęgnację produktów kuśnierskich i modyfikacje kuśnierskie noszonych futer.

  Data dodania: 20 04 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Śląskie

Śląskie - nowa strona:

Adres: