Łódzkie Podkategoria: Łódzkie

Sortuj po:

 • Siłownia i fitness w Łodzi »

  Lato w pełni - warto wykorzystać czas na poprawienie swojej kondycji. Zapraszamy więc mieszkańców Łodzi i okolic na fitness i siłownię do największego w okolicy centrum sportowego. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z każdym z nich i wybrać tego, który będzie nam najlepiej odpowiadał. Strona zawiera także informacje o aktualnym grafiku zajęć. Prezentuje też aż dziewięć stref klubowych. Każda ze stref jest dobrze opisana, np. strefa fitness zawiera mnóstwo propozycji różnych ćwiczeń. Siłownia wyposażona jest w najnowszy sprzęt, a nad ćwiczącymi czuwa trener. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja, kurtyny powietrzne, nagrzewnice »

  Sklep internetowy KlimaExpert.pl oferuje klimatyzatory, kurtyny powietrzne, nagrzewnice, osuszacze powietrza, listwy grzewcze i promienniki podczerwieni. W sklepie urządzenia firm Frico, Sonniger, Aqua-air, Master, Desa, LG, Airwell, Fuji Electric, Termex, Steel mobile oraz innych producentów w zależności od wymagań klientów. Oferowane produkty charakteryzują się najwyższą jakością i niezawodnością. Oferujemy również możliwość montażu i serwisu zakupionych urządzeń. Fachowe doradztwo i dobór urządzeń gratis!

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stacja Nowa Gdynia »

  Każdy może być zadowolony ze swojego wyglądu. Wystarczy nieco zainwestować w siebie i konsekwentnie realizować postawione przed sobą cele. Dlatego właśnie warto zapisać się na zajęcia fitness lub siłownię. Najlepiej wybrać takie miejsce, które oferuje wiele form aktywności fizycznej. Dzięki temu łatwiej nam będzie wybrać tę formę, która przynosi największe rezultaty i która po prostu sprawia nam przyjemność. Stacja Nowa Gdynia to doskonałe miejsce dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem lub są starymi wyjadaczami i nie boją się ciężkiej pracy. SNG oferuje bogaty pakiet zajęć fitness, w pełni wyposażoną siłownię, a ponadto możliwość skorzystania z basenu czy kortu do tenisa lub squasha. Zapisz się do nas! Wspólnie realizujmy twoje postanowienia!

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Łódzkie

Łódzkie - nowa strona:

Adres: