Hodowla Fila brasileiro

Hodowla Fila brasileiro Hodowla psów ras: Fila brasileiro oraz Irish Soft Coated Wheaten Terrier a także kotów. Najlepsze psy, doskonałe krycia z użyciem najlepszych reproduktorów. Wszelkie informacje dotyczące rasy, problemów kynologicznych, wystawy etc. Hotel dla psów i kotów położony obok hodowli, na terenie leśnym, wspaniała, całodobowa opieka zootechniczna, cennik na stronie.

Szczegóły strony faunarium.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę faunarium.pl:

Hodowla Fila brasileiro

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 100 Odwiedziny bing 30

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Karma dla psów »

  Oferujemy karmy dla psów oraz inne produkty dla zwierząt wysokiej jakości. Jesteśmy miłośnikami wszystkich zwierząt od parunastu lat. Szkolimy i przystosowujemy psy do wystaw, dlatego wiemy, że adekwatne odżywianie jest podstawą dobrej kondycji zdrowotnej i towarzyszy prawidłowemu rozwojowi psychicznemu psów.

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Airedale Terier »

  Strona zawiera informacje o rasie - wzorzec rasy zatwierdzony przez Międzynarodową Federację Kynologiczną, opis rodowodu, opisy i oceny z wystaw, na których uzyskała tytuł Championa Polski. Obecnie startuje w zawodach PT i obedience, z których wyniki także są zamieszczone na stronie. W planach są zawody z IPO, do których przygotowywana jest przez Konrada Szewczyka i Bartka Przykutę.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Owczarek niemiecki - kompendium wiedzy »

  Nowa strona hobbystyczna zadedykowana jednej z najpiękniejszych ras psów. Z głębi duszy zapraszamy do zobaczenia naszego vademecum internetowego, niesamowicieużytecznego dla tych, będących właścicielami psa rasy owczarek niemiecki. Poznaj dokładnie tę rasę. Tylko tam, w jednym miejscu poznasz niesamowitą liczbę wiadomości o jej genezie, poznasz temat karmienia owczarków alzackich, dowiesz się więcej o rozpłodzie oraz pielęgnowaniu swego pieska. Pośród wspomnianych wyżej wszystkich rewelacyjnych ciekawostek otrzymasz szansę docenienia również masy cudownych zdjęć owczarków alzackich. Piesek od stuleci był najlepszym towarzyszem człowieka, nie tylko udzielając mu pomocy w pracach domowych, ale stając się równocześnie sympatią jak też uciechą w powszednich troskach całej rodziny.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: