Dom i ogród Podkategoria: Dom i ogród

Sortuj po:

 • Sklep Internetowy - Dom i Ogród »

  Piomarket - Sklep internetowy. Dom i ogród, preparaty na owady i gryzonie, nawozy. Artykuły motoryzacyjne. Biżuteria i Figurki. Zoologia, hodowla papug, pokarm dla zwierząt. Dom i ogród, motoryzacja, zoologia, chemia i kosmetyki, biżuteria.

  Data dodania: 02 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Winnica Spotkaniówka »

  Winnica Spotkaniówka produkuje wina oraz zajmuje się sprzedażą pali akacjowych (robinia). W swojej ofercie aktualnie posiadamy słupki skrajne i przelotowe, naciągi drutu oraz kotwy do odciągu. Podstawowym celem naszej działalności jest uprawa winorośli i produkcja wina.

  Data dodania: 15 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Badania przyrodnicze »

  Nasza firma oferuje kompleksowy zakres ekspertyz środowiskowych oraz akcesoriów do monitoringu przyrodniczego. Specjalną ofertę, zawierającą monitoring nietoperzy i ptaków kierujemy do inwestorów z branży energetyki wiatrowej. Wykonujemy oceny oddziaływania inwestycji na środowisko, pomagamy w sprawach związanych z uzyskaniem decyzji środowiskowej.

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody »

  Ogrody Wirtua Garden - profesjonalne zakładanie i projektowanie ogrodów wszelkiego typu: leśne, nowoczesne, wodne, japońskie. Szeroki wachlarz usług ogrodniczych na terenie Warszawy i okolic. Budowanie oczek wodnych i stawów kąpielowych. Systemy automatycznego nawadniania. Tarasy z drewna egzotycznego. Profesjonalne usługi brukarskie i kamieniarskie.

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tulipany »

  Jesteś zainteresowany kwiatami? Masz ochotę dowiedzieć się co nieco na temat tulipanów? Bardzo dobrze się składa. To tutaj na stronie przygotowałem wiele wiedzy o tych roślinach. Znajdziesz tam takie informacje jak pochodzenie tulipanów, hodowla, rozmnażanie i także inne fajne tematy, które warto obejrzeć.

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów »

  Firma nasza specjalizuję się w projektowaniu i urządzaniu ogrodów oraz terenów zielonych. Lata doświadczeń pozwoliły nam poznać potrzeby naszych Klientów i dostosować nasze usługi do Państwa potrzeb oraz stawianych przed nami zadań. Wykonujemy systemy nawadniające, oczka wodne, skalniaki, pola golfowe, ogrody zimowe i przydomowe oraz inne tereny zielone.

  Data dodania: 24 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady ogrodnicze »

  Jak utrzymać ogródek w ładzie i składzie? Nie ma chyba prostszej rzeczy jak ta. Wystarczy co jakiś czas kosić trawę, podlewać kwiatki w porze wieczornej, kiedy już słońce nie grzeje. Co jakiś czas robić inne rzeczy, jak nawożenie kwiatków etc. To wszystko przyczynia się do utrzymania ogrodu w porządku.

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wózki elektryczne »

  Szukając artykułów do upraw w różnorodnych szklarniach, powinni Państwo zaznajomić się z ofertą przedsiębiorstwa F. P. H. U. MARYNIACZYK, które istnieje na rynku od prawie 10 lat. Wytwarzamy i dystrybuujemy dużo różnych artykułów, które zapewniają kompletność przygotowanej propozycji. Gwarantujemy nienaganną jakość wszystkich produkowanych przez nas sprzętów. Stosowane przez nas nowinki technologiczne usprawniają prowadzenie prac. Wszystkie opisy innowacji znajdą Państwo na prowadzonej przez nas stronie internetowej.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów »

  Tworzymy zespół doświadczonych ogrodników, architektów krajobrazu oraz wody. Budujemy jednostkowe, indywidualne projekty, łączące harmonię kompozycji z funkcjonalnością oraz pięknem kolorów i form roślin. Zakładamy i urządzamy ogrody oraz tereny zieleni na terenie całego kraju. Nasza oferta: ogrody nowoczesne, ogrody japońskie, oczka wodne oraz stawy kąpielowe.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogród zimowy »

  Kto w obecnych czasach mając własny dom jednorodzinny, nie chciałby spędzać przyjemnych wieczorów w otoczeniu ulubionych roślin oraz łagodnego mikroklimatu, kiedy za oknem śnieżno i mroźno? Jeśli należysz do tych osób nie zwlekaj tylko skontaktuj się z nami i zamów swój wymarzony ogród zimowy. Nasza firma świadczy usługi w zakresie projektowania, produkcji oraz montażu systemowych, aluminiowych ogrodów zimowych. Ogrody zimowe produkowane przez nasza firmę są unikalne i wyjątkowe. Do ich produkcji wykorzystujemy tylko wysokiej jakości materiały, które odporne są na rdzę i zniszczenia mechaniczne. Precyzyjne i solidne wykonanie pozwala cieszyć się takim ogrodem przez długie lata.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycinka drzew - Stalowa Wola i Rzeszów »

  Specjalistyczna wiedza i doświadczenie profesjonalne własnych speców stanowią gwarancję uzyskania biegłych usług w usuwaniu konarów, pni i całych drzew. Proponujemy wyborną jakość usługi, ponadto szybkość jej dokonania. W swojej usłudze stosujemy zwyżkę, tzn. inaczej podnośnik, za pośrednictwem którego możemy urzeczywistniać usługi remontu, budowlane, a także porządkowe jak wycinka - ścinka drzew w miejscach z trudnym dostępem. Wszelkie proponowane usługi porządkowe, oraz budowlane, przeprowadzane są za pomocą porządnie przeszkolonych pracowników. Realizujemy głównie wszechstronne usługi, na terenie województwa Podkarpackiego.

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dom i ogród

Dom i ogród - nowa strona:

Adres: