Aparatura pomiarowa Podkategoria: Aparatura pomiarowa

Sortuj po:

 • Czujniki poziomu »

  Czujniki pojemnościowe PSP stosuje się do materiałów sypkich i cieczy, mediów nieprzewodzących jak i przewodzących prąd elektryczny. Mogą być stosowane w zbiornikach z tworzyw sztucznych, metalowych, betonowych i innych. Czujniki są wykonane z wysokiej jakości materiałów dopuszczonych do kontaktu ze środkami spożywczymi.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Regulatory temperatury »

  APAR specjalizuje się w projektowaniu i produkcji elementów automatyki takich jak regulatory, rejestratory, przetworniki i czujniki temperatur, wilgotności oraz ciśnienia. Produkty te wyróżnia wysoka dokładność, wytrzymałość na zakłócenia oraz duża niezawodność, przy zachowaniu niskiego poziomu cen. Oprócz tego zajmujemy się dystrybucją obudów dla elektroniki z tworzywa sztucznego, aluminium i stali, złącz do druku PCB, złączek szynowych, akcesorii kablowych oraz klawiatur miniaturowych.

  Data dodania: 05 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zdalny odczyt liczników »

  Rhino oferuje kompleksowe rozwiązania systemowe w dziedzinie zdalnego odczytu liczników wody, ciepła, gazu i energii elektrycznej. Transmisja danych za pomocą internetu lub sieci GSM/GPRS, szybko i praktycznie bezawaryjnie.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radiowy odczyt wodomierzy »

  Systemy RhinoAMR służą do pomiaru zużycia mediów. Dzięki korzystaniu z nich zarządzanie zużyciem mediów staje się łatwiejsze, oszczędniejsze, wygodniejsze i bezpieczniejsze. Odczyt danych z liczników wody, ciepła, gazu oraz energii elektrycznej odbywa się automatycznie i bezawaryjnie.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zabezpieczenia przed zalaniem »

  Strona Przeciwzalaniu.pl to zespół profesjonalnych konstruktorów zajmujących się systemami przeciw zalewaniu wodą lokalu. Ich autorstwa są oryginalne zabezpieczenia chroniące przed zalaniem Państwa domów, mieszkań itp. W ofercie znajdziecie zabezpieczenia przed zalaniem, automatyczne odcinanie wody, czujniki przed zalaniem.

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czytniki kart »

  PTC Security Systems istnieje od 2002 r. i jest liderem w branży technologi biometrycznych. Posiadamy w Polsce największe doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę zawodową oraz doskonałe zaplecze techniczne. Oferujemy sprawdzoną technologię oraz profesjonalne oprogramowanie, niezbędne w procesie kompleksowego wdrażania nowoczesnych i zaawansowanych systemów biometrycznych lub zbliżeniowych RFID.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje gazowe Rzeszów »

  Nasza oferta obejmuje wszelkiego rodzaju sieci i instalacje sanitarne, instalacje gazowe i grzewcze. Usługi nasze świadczymy głównie na obszarze Rzeszowa oraz całego województwa podkarpackiego. Zatrudniamy w firmie specjalistów najwyższej klasy. Nasze bogate doświadczenie możemy potwierdzić wieloma certyfikatami i referencjami.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mapy akustyczne »

  Firma Akusoft od wielu lat specjalizuje się w ochronie przed hałasem i drganiami. Jesteśmy w stanie rozwiązać wszystkie problemy związane z hałasem w wielu branżach. Wykonujemy pomiary akustyki środowiskowej. Wysokokwalifikowani specjaliści oraz międzynarodowe standardy pracy to nasze atuty gwarantujące bezpieczeństwo powierzonych nam projektów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aparatura pomiarowa

Aparatura pomiarowa - nowa strona:

Adres: