Tłumaczenia pisemne oraz ustne

Tłumaczenia pisemne oraz ustne Agencja Tłumaczeń BTE jest zespołem zrzeszającym ponad 400 tłumaczy. Współpracujemy z tłumaczami z Polski oraz innych krajów świata. Każde tłumaczenie poddawane jest kontroli native speakera właściwego języka obcego. Wypróbuj jakość jaką oferuje Agencja Tłumaczeń BTE. Strona tłumaczenia pisemnego zwykłego składa się z 1800 znaków ze spacjami liczonymi w dokumencie przetłumaczonym zgodnie z edytorem WORD.

Szczegóły strony tlumaczeniaekspresowe.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę tlumaczeniaekspresowe.com:

Tłumaczenia pisemne oraz ustne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 108 Odwiedziny bing 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła językowa »

  Centrum Językowe Everest proponuje naukę języków obcych na różnych poziomach zaawansowania. Kursy dostosowuje do wieku i wymagań słuchaczy. Zajęcia odbywają się w kameralnych, małych grupach bądź indywidualnie. Lekcje indywidualne umożliwiają dostosowanie tempa nauki do możliwości danego ucznia. Oferta Centrum zawiera również szkolenia dla firm i tłumaczenia językowe.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady egzaminatorów »

  Portal stworzony został z myślą o uczniach zamierzających przystąpić do egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Autorami materiałów zamieszczonych na stronach portalu są czynni egzaminatorzy, mamy więc nadzieję, że zawarte w nich wskazówki i analizy zadań maturalnych okażą się dla Was pomocne i pozwolą lepiej przygotować się do egzaminu.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Na witrynie internetowej testyourenglish. pl każdy użytkownik może sprawdzić swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego. Opracowaliśmy kompleksowe testy a także moduły sprawdzające wiedzę z danego zagadnienia, jak określony zakres słownictwa czy budowa gramatyczna danego czasu. Podział testów na kategorie gwarantuje szybki dostęp do określonego zakresu tematycznego. Udostępniamy możliwość rejestracji, dzięki czemu zapamiętamy rozwiązane przez użytkownika testy a także będziemy w stanie monitorować postępy w nauce.

  Data dodania: 30 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: