Angielski Podkategoria: Angielski

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Solidne tłumaczenia »

  Nasza firma to zespół doświadczonych tłumaczy, którzy zawsze staną na wysokości zadania. Od dziś możesz zlecić swoje dokumenty online. Jesteśmy teamem na który zawsze możesz liczyć. Realizujemy usługi w trybie zwykłym i ekspresowym. Obsługujemy wszystkie języki świata. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści, którzy zawsze przetłumaczą wszystko dokładnie z dużą dbałością o szczegóły. Jesteśmy zawsze do waszej dyspozycji.

  Data dodania: 16 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.przysiegle.pl »

  Każdy fach żąda od wykonujących go osób pewnych predyspozycji, dobrych cech charakteru. Rzecz jasna także tłumacz musi odznaczać się wiarygodnymi cechami, to właśnie dzięki którym będzie w stanie rzetelnie wykonywać swoje zadania. Ewidentnie wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju tłumaczenia pisemne się wykonuje. Tłumacz ma obowiązek być z pewnością jednostką dbałą, wartą zaufania. W końcu powierzamy mu niejednokrotnie nasze pisma, w których widnieją dane dotyczące nas lub ewentualnie znajomych. Poszukujesz takiej osoby? Jeżeli fachowiec tego pokroju jest na Twoim celowniku - uprzejmie zapraszamy na naszą najlepszą witrynę, gdzie odnajdziesz więcej informacji na temat tłumacza.

  Data dodania: 21 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych »

  W naszej ofercie kursy języków min angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego. Przez 5 lat prowadzenia szkoły udało nam się zebrać zespół sprawdzonych lektorów entuzjastów, wypracować własne metody nauczania i współpracy ze słuchaczami.
  Szkoła posiada własną siedzibę, wszystkie zajęcia odbywają się w jednym miejscu.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych »

  Jesteśmy prywatną szkołą językową działającą na krakowskim rynku edukacyjnym nieprzerwanie od 1994 roku.
  Szkołę tworzą wykwalifikowani nauczyciele: Polacy, Anglicy i Amerykanie, dla których nauczanie jest pasją. To ich profesjonalizm oraz zaangażowanie decydują o wysokim poziomie naszych kursów. Osobowość każdego z nich oraz poczucie humoru kształtują atmosferę panującą na zajęciach.

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • English Way School »

  Do English Way School zapraszamy chętnych do nauki języków obcych na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku. Metodę nauczania dobieramy do potrzeb ucznia, kładąc główny nacisk na komunikacyjną funkcję języka. Małe dzieci w naturalny sposób, podczas zabawy, uczą się wielu nowych słów oraz przyswajają prawidłową wymowę i akcent.

  Data dodania: 05 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm »

  Dzisiaj posługiwanie się językiem angielskim w wersji użytkowej to minimum. Poza tym, żeby zwiększyć swoje horyzonty z działalnością firmową przydało by się poznać angielski także od bardziej specjalistycznej strony. Właściwym rozwiązaniem jest tylko angielski w biznesie! Talk-Talk jest nie tylko specjalistyczna szkoła zaawansowanego języka angielskiego, ale także spory zespół nauczycieli pracujących online.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Chcesz podszkolić swój angielski? A może zaczynasz od podstaw i chcesz opanować podstawowe słownictwo? Dla wszystkich coś się znajdzie, nawet jak twój poziom to CPE.Przedstawiam darmowy blog edukacyjny, prezentujący materiały do nauki języka angielskiego - lekcje video, ćwiczenia, słówka, itd. Serwis prowadzony jest przez mnie, czyli nauczyciela języka angielskiego z wieloletnim stażem.

  Data dodania: 17 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Metoda Callana Warszawa »

  Metoda Callana to szybki sposób na opanowanie języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, pozwalającym na swobodne porozumiewanie się w codziennych, najbardziej popularnych sytuacjach. Dzięki Metodzie Callana możesz nauczyć się posługiwać językiem do 4x szybciej. Cityschool Szkoła języków obcych zaprasza na kursy prowadzoną Metodą Callana w semestrach jesiennym lub wiosennym. Oferujemy niewielkie grupy, atrakcyjne ceny, zniżki dla studentów, klimatyzowane sale. Najlepsza lokalizacja w Warszawie! Zapraszamy.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Na witrynie internetowej testyourenglish. pl każdy użytkownik może sprawdzić swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego. Opracowaliśmy kompleksowe testy a także moduły sprawdzające wiedzę z danego zagadnienia, jak określony zakres słownictwa czy budowa gramatyczna danego czasu. Podział testów na kategorie gwarantuje szybki dostęp do określonego zakresu tematycznego. Udostępniamy możliwość rejestracji, dzięki czemu zapamiętamy rozwiązane przez użytkownika testy a także będziemy w stanie monitorować postępy w nauce.

  Data dodania: 30 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Magic English »

  Centrum językowe Magic English to nowoczesna placówka dydaktyczna prowadząca zajęcia nauki języków obcych: angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Zapewniamy świetnych nauczycieli, miłą atmosferę i mnóstwo pomocy multimedialnych. Zajęcia przeznaczone są dla każdej grupy wiekowej: dzieci, młodzieży gimnazjalnej i licealnej oraz dorosłych.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Edu Edu | Angielski Online »

  Na tej witrynie ma się możliwość odszukać nader wiele potrzebnych informacji dotyczących szkoły EduEdu, jaka trudni się nauczaniem języków obcych. W propozycji szkoły można odnaleźć popularne obecnie kursy językowe online, w tym też bardzo potrzebne w nauce angielski konwersacje. Szkoła organizuje nie tylko kursy angielskiego online dla pojedynczych osób. Jej oferta to także angielki dla firm. Uczeń ma szansę poznania nauki w szkole dzięki udostępnianej próbnej lekcji. Portal, poza ofertą szkoły, opisuje też szczegółowy cennik konkretnych kursów.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Bielsko-Biała »

  Big Ben to profesjonalna szkoła nauki języka Angielskiego. Nasza oferta skierowana jest dla każdej grupy wiekowej od przedszkolaka po osoby w wieku dorosłym. Dla Maluszków to najczęściej pierwsza, a zatem niezwykle ważna przygoda z językiem angielskim! Doświadczona w pracy z przedszkolakami lektorka prowadząca zajęcia zadba, by w miłej, przyjaznej atmosferze zabawy, dzieci poznały pierwsze angielskie słówka, łatwe piosenki, rymowanki. Prowadzimy również lekcje dla firm oraz korepetycje indywidualne.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski »

  Dicti.eu to nowoczesny wortal do nauki języka angielskiego. Strona zawiera rzeczowe informację na temat podstawowych zasad języka. Znajdziemy w nim opisy czasów, części mowy, podstawy gramatyki. Serwis kierowany jest dla początkujących jak i dla zaawansowanych.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia pisemne oraz ustne »

  Agencja Tłumaczeń BTE jest zespołem zrzeszającym ponad 400 tłumaczy. Współpracujemy z tłumaczami z Polski oraz innych krajów świata. Każde tłumaczenie poddawane jest kontroli native speakera właściwego języka obcego. Wypróbuj jakość jaką oferuje Agencja Tłumaczeń BTE. Strona tłumaczenia pisemnego zwykłego składa się z 1800 znaków ze spacjami liczonymi w dokumencie przetłumaczonym zgodnie z edytorem WORD.

  Data dodania: 19 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe »

  Zapraszamy do wrocławskiej szkoły językowej Atrius. Metody nauki języków obcych przystosowane są do potrzeb osób dorosłych, a kursy językowe dostosowane do każdego poziomu znajomości języka. Centrum językowe jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, dajemy więc możliwość zdawania egzaminów FCE i CAE.

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artur Strudziński - tłumacz przysięgły Warszawa »

  Przedsiębiorstwo Trans Lingua magistra Artura Strudzińskiego zajmuje się realizacją rzetelnych translacji z zakresu języka angielskiego. W usługach dostępne są tłumaczenia z języka angielskiego na język polski i odwrotnie. Firma prowadzi współpracę też ze specjalistami z różnych branż, klienci mogą więc liczyć na rzetelne tłumaczenie nawet bardzo wymagających tekstów. Przedsiębiorstwo oferuje też nowoczesne podejście do przekładów gwarantując nie tylko terminowość realizacji przekładów, ale też i odbiór dokumentów do tłumaczenia za pośrednictwem poczty elektronicznej. Gotowe tłumaczenia wysyłane są pocztą.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci »

  Helen Doron Early English jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Wykorzystanie unikalnej umiejętności dziecka do przyswajania języka pozwala na uczenie do dziesięciu razy szybciej niż przeciętne kursy. Kursy mają formę przyjazną dziecku, są pełne zabaw, gier i piosenek. Metoda Helen Doron naśladuje sposób, w jaki dzieci poznają swój język ojczysty. Najpierw język mówiony... a potem pisany. Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach pokazowych!

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady egzaminatorów »

  Portal stworzony został z myślą o uczniach zamierzających przystąpić do egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Autorami materiałów zamieszczonych na stronach portalu są czynni egzaminatorzy, mamy więc nadzieję, że zawarte w nich wskazówki i analizy zadań maturalnych okażą się dla Was pomocne i pozwolą lepiej przygotować się do egzaminu.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe, Poznań - Szkoła Akcent »

  Akcent to szkoła językowa w Poznaniu, która może pochwalić ponad 25-letnim doświadczeniem, wysoce wykwalifikowanymi lektorami, prowadzącymi kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i kilku innych języków obcych, ogromną ilością zadowolonych klientów, skutecznością, którą realnie zmierzyć można wynikami na egzaminach językowych Cambridge, TOEFL, TOEIC, WiDaF i innych, które zdają nasi kursanci. Szkoła Języków Obcych Akcent Poznań to intensywna nauka, kursy w małych grupach, kursy indywidualne, szkolenia językowe dla firm (dogadujemy się z właścicielami i organizujemy kurs ze słownictwa specjalistycznego, letnie kursy i obozy językowe oraz półkolonie dla dzieci.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa »

  Centrum Językowe Everest proponuje naukę języków obcych na różnych poziomach zaawansowania. Kursy dostosowuje do wieku i wymagań słuchaczy. Zajęcia odbywają się w kameralnych, małych grupach bądź indywidualnie. Lekcje indywidualne umożliwiają dostosowanie tempa nauki do możliwości danego ucznia. Oferta Centrum zawiera również szkolenia dla firm i tłumaczenia językowe.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Angielski

Angielski - nowa strona:

Adres: