Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Strony i witryny poświęcone edukacji oraz nauce, podzielone na takie kategorie jak matematyka, fizyka, geologia czy filologia. Można dodać tu portale oferujące sprzedaż książek i publikacji naukowych, strony tematycznie związane z daną dziedziną, witryny publikujące informacje i wiadomości z danej dziedziny wiedzy.

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Pisanie pracy inżynierskiej »

  Jeśli zamierzasz prowadzić swoją firmę, ale nie za bardzo wiesz, na jaką nazwę postawić to my Ci pomożemy. Znamy się na tym bardzo dobrze i opracujemy dokładnie taką nazwę firmy, jaka będzie odzwierciedlała to, czym się zajmujesz, ale i będzie w pełni profesjonalna. Mamy specjalistów, którzy bardzo chętnie się tym zajmą. Robimy to najlepiej i jesteśmy gotowi do współpracy od zaraz. Lepszej oferty od naszej nie możesz dostać, dlatego nie zwlekaj im wcześniej zaczniemy współprace tym szybciej pracujemy taką nazwę, która będzie dla Twojej firmy najlepsza. My już teraz czekamy na Was kontakt. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Network Masters - Szkolenia Excel »

  Firma szkoleniowo - wdrożeniowa. Specjalizuje się w kursach komputerowych takich jak Excel od podstaw, Excel średniozaawansowany, Excel zaawansowany, Excel VBA, są także szkolenia profilowane pod dane działy. Excel w logistyce Excel w zakupach, Excel w księgowości.

  Wszystkie szkolenie realizowane są w małych grupach, do maksymalnie 10 uczestników. W cenie jest wliczona przerwa obiadowa i kawowa. Po ukończonym kursie, uczestnicy otrzymują certyfikaty i pomoc po szkoleniową.

  Data dodania: 21 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dom Wiedzy - szkolenia Kadry i Płace »

  Dom Wiedzy to profesjonalna firma szkoleniowa w centrum Warszawy. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia, które pomogą Tobie lub Twoim pracownikom w rozwoju zawodowym. Prowadzimy szkolenia: Kadry i Płace, Prawo Pracy, HR, Ochrona danych osobowych i inne. Wejdź na naszą stronę dom-wiedzy. pl i sprawdź czy mamy kurs, który cię interesuje. Zajęcia możemy przeprowadzić w Twojej firmie bądź w nasz sali szkoleniowej. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Angielski lekcje indywidualne Katowice »

  Wykonywanie tłumaczeń dokumentów i tekstów nie jest czymś przeznaczonym dla laika. Jeśli oczywiście zależy nam na profesjonalnym, na rzetelnie wykonanym tłumaczeniu, to warto skorzystać z oferty dobrego podmiotu, a z pewnością w ten sposób możemy mówić o firmie Profilingua. Oferta firmy jest w tym względzie bardzo mocno zróżnicowana, jest z pewnością jedną z tych najbardziej intratnych. Mamy do czynienia z bardzo dużą ilością języków, w których dokonywane są tłumaczenia, mamy do czynienia z bardzo dogodnymi cenami, z bardzo dogodnymi terminami, a więc jest to oferta trafiająca w punkt, na którą słusznie mamy bardzo duże zapotrzebowanie, która na naszym rynku cieszy się bardzo dużym powodzeniem.

  Data dodania: 10 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zwyrodnienie plamki żółtej (AMD) »

  AMD - zwyrodnienie plamki związane z wiekiem jest to jedno ze schorzeń, którymi się zajmujemy i próbujemy w jakiś sposób zatrzymać. Jaskra, zaćma i inne choroby to tematy, którymi nasz personel lekarski również się zajmuje z dużym powodzeniem. W ostatnim czasie w naszej ofercie leczeń pojawił się laser 2RT.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Photoshop »

  Kursy Photoshop to strona pomagająca wszystkim, którzy chcą nauczyć się jak korzystać z programu Photoshop. Szkolimy indywidualnie, w małych grupach lub w dużych grupach. Szkolą instruktorzy na codzień wykorzystujący Photoshopa do pracy. Staramy się aby nasze szkolenia były maksymalnie praktyczne. Każde szkolenie dostosowujemy do potrzeb naszych odbiorców.

  Data dodania: 05 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Excel »

  Zapraszamy na kurs excel dostosowany do potrzeb jego uczestników. Prowadzimy kursy w małych lub dużych grupach. Przeprowadzamy również szkolenia indywidualne. Jesteśmy w stanie szkolić osoby znajdujące się na podstawowym, średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym. Szkolimy w śródmieściu lub w siedzibie klienta. Zapewniamy dodatkowe materiały oraz wsparcie po zakończonym szkoleniu.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Medicum COLLEGIUM MEDICUM dietetyka Bydgoszcz »

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera z Bydgoszczy. Jest to jedna z najmłodszych szkół medycznych w Polsce, jaka prowadzi piętnaście kierunków na trzech wydziałach: Nauk o Zdrowiu, Farmaceutycznym i Lekarskim. Szkoła poleca edukację na poziomach: studia I stopnia, studia II stopnia lub studia jednolite magisterskie, studia III stopnia i studia podyplomowe. Prowadzone są także studia w języku angielskim na kierunku lekarskim dla studentów z zagranicy pragnących zdobywać wiedzę w murach tej szkoły. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie mieszczą się szczegółowe wiadomości.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum nauczania języka rosyjskiego »

  Przy pomocy Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego z Warszawy mogą Państwo szybko nauczyć się swobodnie posługiwać językiem rosyjskim. Przygotowała ona bowiem wyjątkową propozycję kursów językowych dla grup czy osób prywatnych. Zajęcia te prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, jacy zadbają o przyjazną atmosferę sprzyjającą nauce. Szkoła organizuje kursy intensywne (wakacyjne i semestralne), języka biznesowego jak również dla kandydatów na tłumacza przysięgłego. Proponuje też konwersacje o różnym szczeblu zaawansowania oraz przygotowanie do matury. Więcej o propozycji szkoły językowej dowiedzą się Państwo ze strony internetowej.

  Data dodania: 05 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkoland.pl - najlepsze przedszkola i żłobki »

  W ramach naszego serwisu internetowego zapewniamy naszym klientom profesjonalne oraz rzetelne informacje jak też opinie rodziców dotyczące różnych placówek przedszkolnych, które działają na terenie całego kraju. Zapewniamy również zestaw informacji w postaci porad ekspertów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

  Data dodania: 26 02 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa: