Biznes Podkategoria: Biznes

Sortuj po:

 • Finanse.Pakiet.info Serwis finansowy »

  Gwarancją dotarcia do celu finansowego (płynności finansowej) jest właściwe przygotowanie teoretyczne oraz techniczne. Tego drugiego uczy nas sam świat poprzez życiowe doświadczenia. Podstaw teoretycznych musimy jednak nauczyć się sami. Dlatego w Sieci co chwila pojawiają się kolejne witryny o tematyce związanej z finansami. Żadna jednak nie jest przygotowana w sposób tak przyjazny użytkownikowi, jak nasz portal. To witryna z profesjonalnymi tekstami, napisanymi przez fachowców w tej dziedzinie. Nie znajdziesz tu więc żadnych pomyłek, a jedynie prawdziwe i konkretne informacje. Bez znaczenia, czy chcesz zainwestować pieniądze, czy tylko przeglądasz poszczególne oferty banków. U nas znajdziesz naprawdę wszystko, co tylko potrzebujesz. Porównywarka pożyczek? Kursy walut? Baza rad finansowych? Czy też szukasz wskazówki jak po kolei założyć konto, gdzie lub na jakiej umowie? To wszystko znaleźć można na jednej stronie. Przyjazny interfejs, banalna obsługa, mnogość zróżnicowanych informacji i głównie profesjonalizm to charakterystyczne cechy naszego portalu. Strona o bankowości nie musi być nudna i traktować tylko o tej dziedzinie. To wątek rozbudowany, jaki porusza sporą ilość spraw pobocznych – w ten sam sposób jak nasz portal.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring »

  Wykonany przez fachowców w dziedzinie faktoringu portal faktoringoferty. pl, charakteryzuje wysoki profesjonalizm zamieszczonych tekstów. W prezentowanych opisach użytkownicy odnajdą objaśnienie sensu faktoringu, jego atutów i różne inne wiadomości. Najlepsze rozwiązanie dla każdego klienta wybieramy spośród szerokiej oferty zebranej od różnorodnych instytucji finansowych. Gwarantujemy profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo na każdym etapie doboru oferty. Proponujemy również nieodpłatne doradztwo.

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro wirtualne »

  Wirtualne biuro i wirtualny sekretariat to nowoczesne metody prowadzenia firmy. Nasza oferta jest przygotowana z myślą o przedsiębiorstwach szukających nowoczesnych i tanich metod zmniejszenia kosztów działalności firmy poprzez outsourcing prac sekretarskich. Biuro wirtualne Dime Office to okazja posiadania profesjonalnego sekretariatu ponosząc koszty stanowiące jedynie ułamek kosztów wynajmu lokalu użytkowego, jego wyposażenia, czy konieczności opłacania pracowników.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokale handlowe »

  Jeśli potrzebujesz informacji na temat wynajęcia pomieszczeń gospodarczych, biurowych, handlowo-usługowych na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu - ten serwis jest najlepszym miejscem do przeglądania ofert nieruchomości komercyjnych. W serwisie TPNK znajdziesz również raporty i analizy trójmiejskiego rynku nieruchomości komercyjnych. Zapoznasz się z najnowszymi informacjami na temat zrealizowanych oraz planowanych inwestycji.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro »

  Wirtualne biuro oraz sekretariat to usługi, które oferujemy podmiotom rozpoczynającym swoją działalność i firmom które myślą o ograniczeniu kosztów za wynajem powierzchni biurowych oraz zatrudnieniu osoby, która będzie zarządzać biurem.
  Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na poprowadzenie kompleksowo Państwa firmy. Z naszych usług korzystają stowarzyszenia, fundacje oraz firmy prowadzące działalność gospodarczą.
  Oferujemy dodatkowe usługi z zakresu zarządzania, finansów, prawa, doradztwa personalnego czy spraw organizacyjnych, które usprawnią działanie Twojej firmy.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • JUPITER AS kantory Szczecin »

  Kantory Jupiter AS bezpieczne, gwarantowane najatrakcyjniejsze i konkurencyjne kursy walut w Szczecinie! Doświadczenie i zaufanie od 1993 roku. Zapraszamy do współpracy! Nasze placówki oferują kupno, sprzedaż, wymianę walut w ilościach detalicznych i hurtowych m. in. dolara, euro, funta, rubla, korony, franka po najlepszych cenach w stosunku do sektora bankowego i innych podmiotów z branży.

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje inwestycyjne i kredyty »

  Firma Master Marketing oferuje usługi w dziedzinie zarządzania, marketingu i finansów, których celem jest wsparcie planowania i realizacji szeroko rozumianych działań rozwojowych przedsiębiorstw. Firma zapewnia kompleksową obsługę od analiz stanu obecnego, przez planowanie, opracowanie dokumentacji i pozyskiwanie środków finansowych, po wdrożenia i analizy po wykonawcze.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro »

  Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla osób ceniących swój czas i którzy nie maja czasu na bieganie po urzędach i martwienie się czy wszystkie formalności wypełnili bezbłędnie. Wirtualne biuro prowadzone przez E-biurowaw. pl to pewna inwestycja w swoją firmę, która po krótkim czasie się zwróci i da psychiczny spokój co do prawidłowości i terminowości we wszystkich formalnościach.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kantor internetowy »

  Pierwszy w Polsce kantor internetowy, który oferuje konkurencyjne kursy walut, transakcje walutowe pozwalające oszczędzić czas i pieniądze, a także łatwy w obsłudze interfejs strony. Na Cinkciarz. pl, możesz wymienić zarówno popularne waluty jak euro czy frank szwajcarski, ale też rzadziej używane typu kuna chorwacka. W ofercie kantoru jest ich łącznie 25. Oprócz sporej gamy walut, na Cinkciarz. pl otrzymujesz również trzy modele transakcyjne do wyboru, usługi dla kredytobiorców, karty walutowe, możliwość transakcji po żądanym kursie i wiele innych użytecznych narzędzi. Kantor internetowy Cinkciarz. pl działa 24/7 i jego użytkowanie jest bezpłatne.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • FranczyzaBanku.pl - franczyza, własny biznes »

  Franczyzabanku. pl to portal przeznaczony dla obecnych i przyszłych właścicieli placówek partnerskich. Dostarcza on informacji na temat rynku franczyzowego w Polsce oraz przedstawia dostępne systemy franczyzowe. Ponadto, zawiera szereg praktycznych porad na temat prowadzenia własnego biznesu oraz katalog firm, w którym znajdują się oferty współpracy pośredników kredytowych, operatorów bankowych czy operatorów chwilówek i pożyczek pozabankowych.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • MCT Płock tłumacze przysięgli »

  Praca z tekstami napisanymi we wszystkich językach europejskich nie stanowi żadnego problemu dla specjalistów z Mazowieckiego Centrum Tłumaczeń w Płocku. Mają oni wysokie kwalifikacje, poparte wieloletnim doświadczeniem w usługach translatorskich. Są w stanie zaoferować tłumaczenia pisemne przysięgłe i nieprzysięgłe a także ustne symultaniczne i konsekutywne. Wykonują także korekty dokumentów już przetłumaczonych.

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowy tembit.pl »

  Poszukujesz sprawdzonych i zweryfikowanych informacji finansowych? Chciałbyś poczytać prostym językiem o wszystkich pułapkach i nowościach, które czyhają na nas w bankach? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco, to zapraszamy Cię na naszą stronę - tembit. pl. Cyklicznie staramy się prezentować fachowe oraz interesujące informacje związane ze światem finansów. Serdecznie Was zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo na temat Hiszpanii »

  Odkąd jesteśmy w Unii Europejskiej, firma w Hiszpanii założona przez Polaka wcale nie musi pozostawać w strefie marzeń. Wystarczy pomysł, pieniądze i znajomość tamtejszych realiów. Jednak jeśli ich nie znamy, to zanim założymy biznes skorzystajmy z pomocy fachowców znających ten kraj od podszewki. Pracownicy firmy Dominiki Hirsch znają przepisy, zwyczaje i kruczki prawne tego kraju. Na początkowym etapie inwestowania w Hiszpanii ich doradztwo może okazać się bezcenne.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje na otwarcie firmy »

  Wykonujemy biznes plan wraz wnioskiem do PUP z gwarancją poprawności formalnej i merytorycznej. Profesjonalne doradztwo, wieloletnie doświadczenie. W ofercie na stronie zestaw wzorcowych biznes planów, którymi można posiłkować się w przygotowywaniu własnych dokumentów do Urzędu Pracy.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.BiznesGazeta.pl - gazeta biznesowa »

  Serwis Biznes Gazeta jest właściwym źródłem wiedzy powiązanej wraz z szeroką dziedziną prowadzenia działalności. Publikowane teksty na łamach strony posiadają wysoką jakość pod względem merytorycznym, dlatego być może spotka się z zadowoleniem ze strony osób czytających. Jest to dla osoby dywagującej o założeniu własnego biznesu, jak i dla już aktywnych przedsiębiorców. Wszystko dzięki temu, że pismaki portalu poruszają się nie tylko w dziale rejestrowania przedsiębiorstwa ale także zawiera ogromną ilość informacji o tworzeniu kosztów. Publikacje są pisane w sposób jasny i każdy powinien zrozumieć przekaz w nich zawarty. Jest to znakomite miejsce, które powinno się zalecać osobie, która łamie sobie głowę o założeniu biznesu, już rejestruje, również jeżeli już prowadzi firmę.

  Data dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kody-pocztowe.nf.pl »

  Udogodnieniem dla osób, które zapomniały lub nie znają kodu pocztowego do właściwej gminy, będzie serwis internetowy kody-pocztowe. nf. pl. Na prowadzonej przez nas stronie znajdziecie Państwo alfabetyczny spis miejscowości. Dodatkowo udostępniamy opcję znalezienia konkretnego kodu pocztowego poprzez zamieszczony moduł odszukiwania. Największą zaletą prowadzonego serwisu jest jego przejrzystość oraz łatwość korzystania. Wszystkie zaprezentowane na naszej stronie informacje mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ankiety internetowe »

  Internetowy Panel Badawczy przygotowany jest do tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych badań ankietowych, testów i sondaży. Oprócz zaawansowanych technik badawczych zajmujemy się rozpowszechnieniem ankiet: poszukiwaniem, doborem i weryfikacją respondentów oraz sprawdzaniem rzetelności wypełniania ankiet.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terminale kart płatniczych »

  Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą doładowań do telefonów komórkowych, zapraszamy na naszą stronę poświęconą terminalom płatniczym. Urządzenie zapewnia wiele usług takich jak min. sprzedaż doładowań GSM, akceptacje kart płatniczych czy przyjmowanie płatności za rachunki.
  Jeden terminal może obsługiwać wszystkie trzy aplikacje na raz, bądź jedna dowolnie wybraną.
  Wszystkie usługi zapewniają wzrost obrotów firmy, punkt taki staje się bardziej przyjazny i atrakcyjny dla klienta. Zachęcamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna spółek »

  Dokładne i fachowe informacje odnoszace się do spółek prawa handlowego, które zostały przygotowane przez specjalistów z dziedziny prawa, znajdziecie Państwo na witrynie internetowej spolka-w-organizacji. pl. Skupiamy się na prezentowaniu kompetentnych informacji związanych z działaniem spółki akcyjnej i z ograniczoną odpowiedzialnością. Każde zamieszczone na naszej stronie informacje oddajemy do użytku bezpłatnie. Umieściliśmy także wzory różnorodnych pism, przydatnych w toku działania spółek. W przypadku innych pytań zapraszamy do zadawania pytań naszym prawnikom.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro Wrocław »

  Wirtualne biuro AFK Świadczy sowje usługi na terenie Wrocławia. Usługa wirtualnego biura to najlepsze rozwiązanie dla firm potrzebujących zarejestrować swoją działalność na terenie Wrocławia, a nie posiadających własnego lokalu. Nasza oferta to świetna lokalizację adresowa, a także szeroka gama usług potrzebnych do prowadzenia firmy. W zależności od potrzeb każdy klient, nawet ten najbardziej wymagający znajdzie u nas odpowiedni pakiet usług.

  Data dodania: 28 06 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: