Agencje pracy Podkategoria: Agencje pracy

Sortuj po:

 • Opieka osób starszych »

  Każdego tygodnia świadczymy dziesiątki tysięcy godzin usług opiekuńczych w Niemczech i innych krajach Europy. Opiekujemy się osobami starszymi i chorymi w domach prywatnych, szpitalach, sanatoriach, domach opieki
  i innych placówkach służby zdrowia.
  Rekrutujemy również personel dla polskich i zagranicznych instytucji medycznych.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca Au Pair »

  Czy chcesz zdobyć nowe doświadczenie w pracy? A może marzysz o wyjeździe do jednego z krajów Europy Zachodniej lub do USA? Chcesz perfekcyjnie władać obcym językiem? Jeśli tak, to nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje. Mamy dla Ciebie propozycje pracy jako au pair.

  Data dodania: 30 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca Niemcy »

  Chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych pracą w Niemczech do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie państwo wszystkie szczegóły dotyczące działalności naszej firmy. Jesteśmy firma świadczącą całodobowe usługi opiekuńcze zarówno w kraju jak i po za jego granicami. Praca jaką oferujemy dotyczy opieki osób starszych w ich domach, którzy potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach. Do obowiązków opiekunki będzie należało spędzane czasu z podopiecznym, wychodzenie na spacery jeżeli zajdzie taka potrzeba, podawanie leków oraz pomoc natury fizycznej. Wszystkich chętnych do tego typu pracy, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje pracy

Agencje pracy - nowa strona:

Adres: