Strony związane z hasłem 'usługi hydrauliczne':

Sortuj po:

 • Złota rączka Otwock, Warszawa »

  Serwis domowy jest skierowany do ludzi którzy nie maja doświadczenia naprawczego - technicznego o raz nie posiadają narzędzi. Działalność firmy to drobne usługi hydrauliczne i elektryczne, malowanie odnawianie mieszkania, naprawa komputera, montaż mebli i wiele więcej czynności domowych o których możecie się Państwo dowiedzieć na naszej stronie internetowej. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.sirlocal.pl »

  W ofercie naszej firmy zapewniamy klientom dostęp do szerokiego zakresu usług umożliwiających naprawy sprzętu domowego oraz usunięcie różnego rodzaju awarii. Udostępniamy wyszukiwarkę, która pozwala znaleźć specjalistów wykonujących usługi w różnych regionach Polski, czyli największych miastach w Polsce, jak Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kraków, Piekary Śląskie, Poznań, Ruda Śląska, Sopot, Sosnowiec, Tarnowskie góry, Wrocław, Zabrze. Zapewniamy fachowców działających w 18 różnych branżach zapewniających kompleksowe usługi naprawy awarii, sprzętu domowego zarówno RTV, jak też AGD. Zapewniamy wycenę poszczególnych usług i oceny fachowców. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy oraz do współpracy!

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje hydrauliczne »

  Jeśli mieszkasz w Warszawie lub w jej okolicach i masz problem z instalacją wodną, grzewczą bądź kanalizacyjną, trafiłeś pod dobry adres. Jestem hydraulikiem z wieloletnim doświadczeniem, zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na mnie spoczywa i swoją pracę wykonuję solidnie i fachowo. Nie zajmujemy się tylko drobnymi naprawami i usuwaniem usterek - oferuję min. instalację urządzeń grzewczych firm Vaillant oraz Saunier Duval.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wycinka drzew - Stalowa Wola i Rzeszów »

  Specjalistyczna wiedza i doświadczenie profesjonalne własnych speców stanowią gwarancję uzyskania biegłych usług w usuwaniu konarów, pni i całych drzew. Proponujemy wyborną jakość usługi, ponadto szybkość jej dokonania. W swojej usłudze stosujemy zwyżkę, tzn. inaczej podnośnik, za pośrednictwem którego możemy urzeczywistniać usługi remontu, budowlane, a także porządkowe jak wycinka - ścinka drzew w miejscach z trudnym dostępem. Wszelkie proponowane usługi porządkowe, oraz budowlane, przeprowadzane są za pomocą porządnie przeszkolonych pracowników. Realizujemy głównie wszechstronne usługi, na terenie województwa Podkarpackiego.

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »