Strony związane z hasłem 'mycie okien':

Sortuj po:

 • Amlux sprzątanie dużych powierzchni »

  Amlux to fachowa firma, która ma swoją siedzibę w Warszawie, lecz świadczy usługi na obszarze całego kraju. Działa na polskim rynku od 1989 roku, dzięki temu nabyła ogromną wiedzę i doświadczenie. Nasi pracownicy bez ustanku przechodzą szkolenia, by zapoznawać się z nowoczesnymi technologiami dotyczącymi fachowego utrzymywania czystości w rozmaitego rodzaju pomieszczeniach. Nasze usługi zawierają sprzątanie biurowców, galerii handlowych, zakładów produkcyjnych i osiedli mieszkaniowych. Zajmujemy się także całościową obsługą ogrodniczą terenów zielonych wraz z nowymi nasadzeniami i likwidowaniem chwastów. Dokładne informacje znajdziesz na witrynie.

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pranie wykładzin, mycie okien - Vextra Warszawa »

  Vextra realizuje tylko fachowe usługi : mycie okien i witryn w mieście Warszawa. Zajmujemy się myciem okien wszystkich rodzajów w ramach aluminiowych, drewnianych i plastikowych, a także na wszystkich wysokościach. Przeszklenia trudno dostępne myjemy korzystając z przeróżnych rodzajów drabin, technik alpinistycznych (alpinistyczne mycie okien), oraz dodatkowo przy użyciu podnośnika koszowego o wysokości 20 metrów. Nie licząc okien myjemy zarówno witryny, oranżerie, elewacje, fasady, szyby, przeszklenia. Ponadto wynajmujemy naszą zwyżkę wraz z fachowym operatorem dla firm czy osób prywatnych. Realizujemy wiele innych specjalistycznych usług, jak na przykład: czyszczenie wykładzin biurowych, czyszczenie dywanów, czyszczenie tapicerek meblowych.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Szczecin »

  Firma sprzątająca "Extra Clean" oferuje sprzątanie domów, mieszkań i biur. Sprzątamy wewnątrz i na zewnątrz. Oprócz typowych usług zajmujemy się myciem okien, praniem dywanów, odśnieżaniem, a także opieką nad grobami. Cechuje nas wykwalifikowany personel oraz profesjonalne środki czystości.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • MycieOkien.Warszawa.Pl »

  Mycie okien w mieszkaniu i domu. Każda gospodyni domowa lubi mieć czyste okna, ale nie każda lubi je myć. Dlatego mamy w ofercie taką usługę. Okna myjemy sprawdzoną techniką, według własnego, unikalnego patentu, sprawiając, że pozostają idealnie czyste i pozbawione smug. Nie czekaj- zamów tę usługę. Czyste okna to więcej słońca w Twoim domu. ZAKRES USŁUG: mycie okien, mycie ram okiennych, mycie parapetów zewnętrznych i wewnętrznych, mycie żaluzji, czyszczenie i konserwacja uszczelek okiennych, konserwacja zawiasów.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca »

  Klientom indywidualnym proponujemy mycie elewacji takich jak tynki akrylowe, siding, cegła lub blacha. Naszym priorytetowym zajęciem jest mycie okien wodą dejonizowaną. Jest to bardzo skuteczna metoda a w dodatku jest bezpieczna i ekologiczna. Zajmujemy się też usuwaniem graffiti z różnych elewacji. Jesteśmy firmą sprzątającą. Oferujemy sprzątanie domów, mieszkań, biur oraz obiektów handlowych i przemysłowych.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mycie okien »

  Jeśli prowadzisz firmę budowlaną zajmujesz się remontami, wymianą okien itp. to jesteśmy odpowiednim partnerem dla Ciebie. Do naszych powinności należy utrzymanie czystości w lokalach użytkowych oraz mieszkaniach prywatnych. Przy użyciu wyspecjalizowanych urządzeń wysokociśnieniowych umyjemy każde zanieczyszczenie, poprawimy drożność każdej rury, umyjemy każdą powierzchnię. Jeśli strumień pary sprężony pod wysokim ciśnieniem to za mało, stosujemy jeden z wielu atestowanych środków chemicznych.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gunar, czyszczenie tekstyliów »

  Zapraszamy Państwa na stronę szczecińskiej firmy Gunar, która zajmuje się praniem dywanów i tapicerek samochodowych oraz sprzątaniem w biurach i mieszkaniach a także myciem okien i witryn sklepowych. Oferujemy usługi o najwyższych standardach z wykorzystaniem najnowszych środków posiadających wszelkie niezbędne atesty. Dysponujemy profesjonalną kadrą dla której pranie dywanów i pranie tapicerki nie stanowi żadnego wyzwania. W razie potrzeby dojeżdżamy do naszych klientów. Nasza firma funkcjonuje na rynku już od 2013 roku a nasi zadowoleni klienci wracają do nas i korzystają z naszych usług wielokrotnie.

  Data dodania: 17 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Sprawnesprzatanie.pl »

  Oferta firmy Sprawne Sprzątanie dedykowana jest dla tych interesantów, którzy wymagają fachowych usług z zakresu sprzątania różnorodnych obiektów. Przedsiębiorstwo podejmuje współpracę tak samo z przedsiębiorstwami, jakie potrzebują sprawnej i sprawdzonej firmy sprzątającej, jaka zajmie się utrzymaniem czystości w biurach, jak też i z instytucjami oraz klientami indywidualnymi. Przedsiębiorstwo świadczy swoje usługi w systemie kompleksowym, jest także w stanie zrealizować natychmiastowe sprzątanie na zlecenie klientów. Swoje usługi firma wykonuje z najwyższą starannością, stosując przy tym w pełni profesjonalny sprzęt oraz właściwie dobrane preparaty czystości.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wycinka drzew - Stalowa Wola i Rzeszów »

  Specjalistyczna wiedza i doświadczenie profesjonalne własnych speców stanowią gwarancję uzyskania biegłych usług w usuwaniu konarów, pni i całych drzew. Proponujemy wyborną jakość usługi, ponadto szybkość jej dokonania. W swojej usłudze stosujemy zwyżkę, tzn. inaczej podnośnik, za pośrednictwem którego możemy urzeczywistniać usługi remontu, budowlane, a także porządkowe jak wycinka - ścinka drzew w miejscach z trudnym dostępem. Wszelkie proponowane usługi porządkowe, oraz budowlane, przeprowadzane są za pomocą porządnie przeszkolonych pracowników. Realizujemy głównie wszechstronne usługi, na terenie województwa Podkarpackiego.

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »