Profesionalne usługi informatyczne

Profesionalne usługi informatyczne MatSol zlokalizowana w okolicy Krakowa, Chrzanowa i Olkusza zajmuje się tworzeniem i sprzedażą oprogramowania dla firm i instytucji. Realizujemy projekty z różnych dziedzin i przy ścisłej współpracy z Klientem. Skupiamy grupę wykwalifikowanych programistów, grafików a także matematyków. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi informatyczne, zapewniamy opiekę firmom.

Szczegóły strony matsol.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę matsol.pl:

Profesionalne usługi informatyczne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 32 Odwiedziny bing 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Telemedycyna »

  Oprogramowanie dla medycyny iMed24 umożliwia synchronizację danych zebranych w wielu jednostkach. Pozwala na zarządzanie uprawnieniami dostępu dla poszczególnych użytkowników. Program dla przychodni, który pozwala na gromadzenie i zarządzanie dokumentacją medyczną w formie elektronicznej. Zaimplementowane w nim ergonomiczne narzędzia przyspieszają i ułatwiają pracę. Umożliwia tworzenie elektronicznych kart wizyt, recept i kuponów RUM oraz tworzenie ich wydruków.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • ERP »

  Systemy komputerowe do wspomagania pracy w firmach produkcyjnych były i są od wielu lat w użyciu. Z tą różnicą, że kiedyś mało kto stosował a dziś prezesi firm poszukują odpowiedniego dla siebie. System Rekord.ERP posiada nowoczesną architekturę oprogramowania, bardzo duży wybór odpowiednich modułów pozwala na dostosowanie programu Rekord.ERP do potrzeb każdej firmy. Program autorstwa Rekord Systemy Informatyczne wspomaga pracę przedsiębiorstwa na każdym etapie jego działalności.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Navireo - wielomodułowy system ERP »

  System ERP zbudowany ze ściśle powiązanych ze sobą modułów. Duża konfigurowalność oznacza m. in. możliwość elastycznego dopasowania interfejsu do dowolnych profili stanowisk pracowniczych. Zalety programu to elastyczność, niezawodność oraz intuicyjna obsługa. System może współpracować z serwisami aukcyjnymi, sklepem internetowym oraz B2B.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: