Instytucje i organizacje Podkategoria: Instytucje i organizacje

Sortuj po:

 • Promocja na Facebooku »

  Facebook stanowi dla marketerów okno na świat konsumentów. Dzień w dzień setki tysięcy potencjalnych klientów loguje się do systemu i przemieszcza wirtualną, facebookową, rzeczywistość. Jak do nich dotrzeć? Promocja na Facebooku posiada wiele form. Dyrektorzy marketingu decydują się na gry, zadania dla internautów itp. Niekiedy firmy decydują się na profile oparte o regularne artykuły. Promocja na Facebooku to umiejętność wymagająca kreatywności, ale i rozwagi. Wstępnym krokiem podczas planowania promocji na Facebooku jest odpowiedzenie na pytanie jakie cele powinna pełnić taka promocja? Po jasnym sformułowaniu celów należy przystąpić do planowania dalszych działań. Promocja-na-Facebooku.com.pl to witryna agencji doradzającej w organizacji działań promocyjnych na Facebooku.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o usługach ślubnych »

  Portal prezentuje opinie dotyczące usług ślubno - weselnych. To Wy wybieracie najlepszych. Wyszukuj najwyżej oceniane propozycje. Wybierz region i kategorię. Popularność i pozycja propozycji zależy od ilości oddanych na nią głosów. Głosy na usługodawcę oddają osoby, które skorzystały już z oferty. Z jednego numeru IP można oddać tylko jeden głos.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • MP CMS - System Zarządzania Treścią »

  MP CMS jest to intuicyjny i prosty w obsłudze autorski System Zarządzania Treścią (ang Content Menagement System). CMS przystosowany jest zarówno do prowadzenia prostych stron firmowych jak i rozbudowanych serwisów, blogów i portali społecznościowych z udziałem użytkowników. Naszym Klientom oferujemy darmowe aktualizacje i wsparcie techniczne dzieki czemu mają pewność że nie zostaną zostawieni bez opieki programistycznej. Z pomocą Systemu Zarządzania Treścią można tworzyć proste strony firmowe, wizytówki, portfolio, blogi, oferty biznesowe, panele dla użytkowników, fora dzięki takim funkcjom jak konta użytkowników, komentarze, galerie, forum, aktualności, widgety, rotatory slajdów i wiele innych.

  Data dodania: 17 06 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Instytucje i organizacje

Instytucje i organizacje - nowa strona:

Adres: