Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Znajdziesz tu strony promujące zarówno agencje reklamowe jak i pracy, witryny związane z ubezpieczeniami, odszkodowaniami, rachunkowością i księgowością. Możesz tu zamieścić też własny serwis powiązany tematycznie z biznesem (giełda, podatki, inwestycje) czy ogólnie rozumianą ekonomią – finanse i doradztwo finansowe.

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Coaching Łódź »

  Coaching w naszym kraju cieszy się obecnie coraz większym powodzeniem, możemy mówić zdecydowanie o coraz większym rozumieniu tejże dziedziny i wartości, jaką niesie ze sobą. Tym samym warto jest korzystać z usług dobrego coacha, aby móc osiągnąć w swoim życiu coś więcej. Jak najbardziej możemy w tym miejscu wskazać na osobę pani Aldony Roda, którą bez wątpienia możemy nazwać jednym z najlepszych, najbardziej efektywnych coachów w naszym kraju. Bardzo solidne wykształcenie, pasja i zacięcie w pracy to elementy, wobec których w tym miejscu na pewno nie można przejść w sposób obojętny i nie można na nie nie wskazać.

  Data dodania: 11 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dosellout.com - markowe produkty w niskich cenach »

  Bardzo szeroka oferta produktów z różnych kategorii. Markowe ubrania, elektronika w renomowanych sklepach i wysokiej jakości artykuły dla domu. Ponad to czasowe i stałe oferty specjalne w Twoich ulubionych sklepach. Promocje i zniżki w sklepach, które znasz. W ofercie znajdują się również takie działy jak odzież sportowa czy laptopy.

  Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz polskiego »

  Tłumacz przysięgły Karolina Kosior zaprasza do współpracy firmy oraz osoby prywatne. W ofercie znajdą Państwo tłumaczenia ustne (symultaniczne i konsekutywne) oraz pisemne. Moją specjalnością są przekłady dokumentów na język polski oraz niemiecki. Oferuję tłumaczenia umów, kosztorysów, wyroków sądowych, specyfikacji technicznych, a także stron internetowych, artykułów prasowych czy reklam. Pracuję na terenie miasta Berlina. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 24 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biura do wynajęcia Ursynów »

  Prowadzenie własnej działalności na terenie miasta Warszawa na pewno nie jest niczym łatwym, na pewno jest dla nas bardzo wymagające. Jednym ze składników na pewno jest odpowiednia lokalizacja naszego biura, a znalezienie takiej lokalizacji nie jest niczym łatwym. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy, jaką nam oferuje firma Gwiazda. Mowa jest o podmiocie z powodzeniem funkcjonującym na lokalnym rynku od ponad dwudziestu lat. Mówimy o wielu odniesionych sukcesach, mówimy o bardzo wielu zrealizowanych transakcjach, mówimy o bardzo wielu zadowolonych klientach tej firmy.

  Data dodania: 12 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa »

  Przeprowadzamy kompleksową obsługę przedsiębiorstw oraz urzędów i instytucji na terenie Warszawy i Mazowsza. Prowadzimy dokumentację oraz wykonujemy szkolenia. Szkolimy pracowników, kierowników oraz przedsiębiorców z zakresu BHP oraz ppoż. Specjalizujemy się w doradztwie BHP w szkołach oraz przeprowadzamy zadania w gastronomii.

  Data dodania: 21 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • VAT 7 »

  Rozliczenie druku VAT-7 czasem okazuje się się zawiłe dla wielu przeciętnych podatników. Założeniem naszej firmy jest do granic możliwości ułatwić kłopotliwą procedurę fiskalną dla każdego obywatela. Użytkownicy naszej platformy są z niej bardzo zadowoleni, jest to dla nas niezmiernie ważne, dla tego stale słuchamy ich uwag i staramy się im sprostać. Od zawsze nasze działania ukierunkowane są na ułatwienie życia zwykłego obywatela - swoje cele osiągamy co roku wciąż ucząc się nowych rzeczy. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z prawnikami i konsultantami od podatków tak aby w pełni dbać o bezpieczeństwo i komfort naszych użytkowników. Nikt nie lubi marnować czasu w długich kolejkach w urzędach, w końcu bezpłatnie i od ręki możesz rozliczyć VAT-7 przez internet.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Opole – Lex Labor »

  Lex Labor to przedsiębiorstwo z Opola, specjalizujące się w organizacji szkoleń BHP. Mamy swoją siedzibę w Opolu, ale działamy na terenie całej Opolszczyzny. Jak to działa? Skontaktuj się z nami, a my przyjedziemy do Ciebie. Naszą ofertę współpracy zawsze dopasowujemy do oczekiwań klienta oraz potrzeb i specyfiki jego firmy. Pamiętaj jednak, że to Ty decydujesz o zakresie naszej współpracy. Dzięki Lex Labor masz pewność, że szkolenia BHP staną się dla Twoich pracowników ciekawym doświadczeniem, a nie nudnym obowiązkiem!

  Data dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Aktywny Biznes / Pasywny Dochód – RevShare »

  Cześć, nazywam się Tomasz Sojka, jestem szczęśliwym mężem oraz mężczyzną oczekującym potomstwa Od 2013 r. jestem fascynatem i praktykiem e-biznesu. W dobie XXI wieku widzę niezwykły potencjał w internecie. Moim zdaniem i osób z którymi pracuję jest to najprostszy sposób na zarobienie pieniędzy. Dzisiaj zarabiamy razem na rynku reklamy online który jest warty 2 mld rocznie. Jestem również właścicielem i pomysłodawcą pierwszego na świecie sklepu z narzędziami do biznesów RevShare. Produkty które oferuję sprzedawane są na całym świecie. Pomagają ludziom osiągać coraz to lepsze dochody w biznesach które dzisiaj prowadzą.

  Data dodania: 07 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wniosek do Giodo »

  W dobie tak popularnego biznesu internetowego szczególnie ważnym jest posiadanie zgodnego z aktualnymi przepisami regulaminu strony www, serwisu czy sklepu, w zależności co prowadzisz. Albowiem, regulamin to niezwykle potrzebny dokument który reguluje i zarazem jasno określa zasady współpracy między Tobą, a Twoim klientem.

  Data dodania: 14 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blog finansowy - finansemobilne.pl »

  Jesteś w jakikolwiek sposób powiązany z tematyką finansów oraz ogólnie pojętą bankowością na całym świecie? Finansowe aplikacje na telefon to coś w nieoceniony sposób może ułatwić Ci życie i pomóc w pracy. Te niezwykle funkcjonalne aplikacje dostępne na twój telefon to ogromna pomoc przy pracy oraz ułatwienie i komfort. Sprawdź które aplikacje finansowe pozwolą Ci uzyskać dostęp do danych z rynków finansowych na całym świecie. Odwiedź nasz portal by zyskać więcej informacji na interesujący Cię temat.

  Data dodania: 09 09 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa: